Chroń swoją cerę tarczą z witaminy C!

Ciągłe narażenie na czynniki środowiskowe, tworzy szerokie spektrum problemów skórnych. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia w powietrzu czy dym papierosowy to główne przyczyny mające negatywny wpływ na kondycje naszej cery. Okazuje się, że odpowiedzą na problemy środowiskowe jest witamina C!

Nasza skóra potrzebuje ciągłej ochrony a także dopasowanej do jej indywidualnych potrzeb pielęgnacji. Musimy o nią dbać kompleksowo. Zbilansowana dieta i aktywny tryb życia przyczynią się nie tylko do widocznej poprawy kondycji naszej skóry, ale także będą miały zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego naszego organizmu.  Codziennie jesteśmy również atakowani przez negatywne czynniki środowiskowe. Jakie? Warunki atmosferyczne, klimat, klimatyzacja, dym papierosowy. Nasza skóra potrzebuje tarczy ochronnej. Jak się okazuje możemy się bronić przy pomocy witaminy C! Chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników, wywiera korzystny wpływ na syntezę kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry, tym samym oddziałując przeciwzmarszczkowo a najbardziej spektakularnym efektem działania kosmetyków z witaminą C polega na poprawie kolorytu skóry. Skóra nabiera blasku, jest gładsza, i odświeżona.

Coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę ze zbawiennego wpływu witaminy C dlatego też zabieg na twarz – Sun Undone Vitamin C Infusion Dr Murada bije rekordy popularności na całym świecie! To postępowe leczenie uszkodzeń skóry nową technologią, która zapewnia 50 razy większe oddziaływanie niż w podobnych preparatach.

Dr Murad opatentował specjalną technologię infuzji czystej witaminy C bezpośrednio do skóry, co pozwala osiągać maksymalne rezultaty już po pierwszym zabiegu! Zabieg Sun Undone Vitamin C Infusion Dr Murada przywraca naturalny koloryt skóry, dodaje jej blasku i widocznie poprawia jej elastyczność i jędrność. Już po jednej sesji, można zauważyć mniejsze przebarwienia, wygładzone drobne linie i zmarszczki. O zabiegach z wykorzystaniem witaminy C warto pamiętać szczególnie po nadmiernej ekspozycji skóry na słońcu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (161 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...