Latem zadbaj o wątrobę oraz o sylwetkę. Pomoże ci m.in. cholina

Lato to czas grillowania, lodów i biesiad pod gołym niebem, w czasie których nie brakuje kolorowych alkoholi. To wszystko oczywiście nie pomaga naszej wątrobie, a co dopiero sylwetce. Oprócz zachowania umiaru, warto sięgnąć również po suplementy, które okażą się pomocne zwłaszcza latem. W uregulowaniu tego, co nieco zaburza nasz wakacyjny tryb życia pomoże choćby cholina czy yerba mate, a te znajdziecie w S-Formule od Hepatil Slim.

źródło: www.pixabay.com

Latem zadbaj o wątrobę oraz o sylwetkę. Pomoże ci m.in. cholina

Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna – to podstawa, aby nie tylko w wakacje, ale też przez cały okrągły rok być w formie. Jak wiadomo jednak, zwłaszcza w czasie ciepłych miesięcy na naszej drodze staje wiele pokus, a zwłaszcza grillowo-alkoholowych. Warto sięgnąć wtedy po sprawdzone bogactwa natury, które będą wsparciem w okresie zakazanych zachcianek. W przyspieszeniu przemiany materii pomoże yerba mate, czyli liść ostrokrzewu paragwajskiego, a także kurkumina – podstawowy składnik znanej przyprawy curry. Potrzebne jest też wsparcie dla pracy wątroby i tu z pomocą przyjdzie cholina. Pewnie o tym nie wiesz, że nasz organizm sam ją wytwarza, jednak jego zapotrzebowanie jest znacznie większe.

A czym dokładnie jest cholina?

Cholina to nic innego jak witamina B5. Jej obecność w organizmie zmniejsza ryzyko występowania chorób związanych z wątrobą oraz woreczkiem żółciowym. Dba także o mózg, wspierając jego prawidłowe funkcjonowanie, a w tym również pamięć. To nadal nie wszystko, bowiem ma zbawienny wpływ również na układ nerwowy. Wielu naukowców jest zdania, że może zwalczać nawet Parkinsona, a nawet Alzheimera. Cholinę powinny przyjmować również kobiety w ciąży, bowiem ma dobry wpływ na układ nerwowy, a także prawidłowy rozwój mózgu płodu.

Wszystkie powyższe składniki można znaleźć w S-Formule od Hepatil Slim, który dostępny jest w tabletkach. Zalecana dzienna porcja to 6 tabletek. Sugerowana cena detaliczna wynosi około 19 złotych. Zapytaj w swojej aptece o te letnie wsparcie dla sylwetki i wątroby.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (17 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany