Choinka WellDone – sposób na ciepły, świąteczny nastrój

Marka WellDone zaprezentowała iście świąteczny produkt – świecznik-choinkę. Jest to przedmiot, który potrafi stworzyć ciepły, przyjemny nastrój w zimowe wieczory i jest ozdobną choinką. Światło ognia w połączeniu z naturalnym ciepłem drewna tworzy idealny duet, a kształt choinki nieodparcie kojarzy się z atmosferą Bożego Narodzenia. Jeszcze tylko pyszna herbata z miodem i dobra książka lub film i nic nam więcej do szczęścia nie potrzeba. Jeśli nie masz czasu lub zrobienie choinki z makaronu czy z szyszek przerasta twoje umiejętności – kup ten pomysł.

 

WellDone - choinka swiecznik

Gdy za oknami robi się coraz ciemniej i zimniej, pragniemy czegoś, co sprawi, że lepiej się poczujemy. Może to być gorąca kąpiel, pyszna herbata z miodem, grube wełniane skarpety, dobra książka. Chcemy ciepłej i miłej domowej atmosfery, pozwalającej odpocząć od nieprzyjaznej aury na zewnątrz.

Gdy wieczory stają się dłuższe lubimy zasiąść przy rozpalonym kominku, zapalać świece. Miękkie światło świec, często połączone z relaksującymi zapachami eterycznych olejków sprawia, że się rozluźniamy, odpoczywamy. Płomienie poruszając się hipnotyzują nasze zmysły i ogarnia nas błogi spokój. Projektanci świecznika WellDone (Agnieszka Wiczuk, absolwentka warszawskiej ASP, oraz Oran Bartelsen z Politechniki w Holon) kierowali się m.in. właśnie takim przeznaczeniem przedmiotu ? ma kreować nastrój.

Choinka wykonana jest z litego drewna i stali nierdzewnej. Całość rozkręca się i można ją szybko zamienić w trzy świeczniki. Choinka dostępna jest w dwóch wersjach: jedna przeznaczona jest na tradycyjne, długie świece, druga na świeczki typu tealight. Dostępne są także 2 wersje kolorystyczne drewna: jasna i ciemna.

Choinka-świecznik to bardzo ciekawy pomysł na świąteczną dekorację lub … na prezent, zarówno dla młodszych, jak i starszych. Eleganckie świeczniki dzięki starannie przemyślanym proporcjom i doborowi materiałów świetnie będą się prezentowały nie tylko podczas świąt. Mogą nam też towarzyszyć na co dzień jako dekoracja stołu czy wnętrza. Połączenie ciepłego drewna z chłodnym metalem i ogniem świecy wygląda bardzo oryginalnie i tworzy wyjątkowy nastrój.

Wiecej informacji o marce WellDone można znaleźć na stronie www.welldone.co (strona jest połączona ze sklepem internetowym) i na profilu Facebook marki.

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (182 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...