Chodź z nami na… zakupy online! Jednym kliknięciem pomożemy Ci znaleźć stylizacje doskonałe!

Inspiracje modowe na naszym portalu właśnie wkroczyły na kolejny poziom. Takiego czegoś nie znajdziecie na innych portalach! Dzięki naszej najnowszej funkcjonalności, pomożemy znaleźć Ci każdy element garderoby, jaki tylko Ci się zamarzy. Brzmi kusząco, prawda? Zrób sobie kawę, a my wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku!

Znasz to uczucie, kiedy podczas przeglądania artykułu wpadnie Ci w oko jakiś ciuch z załączonego do niego zdjęcia, ale nie masz zupełnie pojęcia, gdzie go szukać? Teraz to już nie problem! Dzięki naszemu najnowszemu dodatkowi, który już możecie znaleźć na naszym portalu, w kilka sekund wyświetlimy Ci takie same lub bardzo podobne propozycje ubrań z najpopularniejszych sklepów i marek odzieżowych.

Fot. freestocks on Unsplash

Innowacyjny dodatek na naszej stronie

Innowacyjna funkcjonalność, o której piszemy, to właściwie pozornie niewielki dodatek, ale tak naprawdę znacznie ułatwi Wam modowe wybory. Część z Was pewnie zauważyła tę niewielką wtyczkę, która znajduje się w prawym górnym rogu strony:

Za pomocą tego małego przycisku znajdziesz propozycje ubrań podobnych do tych, które wpadną Ci w oko. Wystarczy, że klikniesz w środek ikonki, a następnie na zdjęcie, na którym znajduje się pożądana rzecz.

Jak to działa?

Najnowszy dodatek to rozwiązanie, którego działanie oparte jest na sztucznej inteligencji. Wystarczy, że wskażesz wybrany element stylizacji na zdjęciu, który wpadł Ci w oko, a nasza wtyczka wyświetli Ci ubrania lub dodatki podobne do tych, które znajdują się na zdjęciu. Wtyczka przeszukuje swoją bazę i dosłownie w kilka sekund pokazuje Ci swoje propozycje.

Jak korzystać z dodatku?

  1. Kliknij na środek ikonki znajdującej się w prawym górnym rogu strony.
  2. Kliknij na zdjęcie, na którym znajduje się element, który wpadł Ci w oko, np. sukienka. Możesz kliknąć myszką na wybrane ubranie, ale polecamy przeciągnąć kursorem i zaznaczyć cały element (w ten sposób bardziej uściślimy, czego dokładnie szukamy).
  3. Z listy, która się pojawi wybierz kategorię: sukienka, spodnie, buty, torby, plecak itd.
  4. Na Twoim ekranie pojawi się lista z propozycjami.

Baw się dobrze!

P.S. Dodatek jest działa oczywiście zarówno na komputerze, jak i w wersji mobilnej.

Zainspiruj się!

W celu zainspirowania Was i przedstawienia Wam dokładnie jak działa nasza nowa funkcjonalność, wybrałyśmy dla Was 5 stylizacji z naszego portalu inspiruj.net Postarajcie się na ich podstawie sprawdzić funkcjonalność naszego nowego dodatku. Jeśli coś Wam nie będzie działać prawidłowo lub pojawią się pytania, piszcie do nas! Na pewno pomożemy!

Autorka kolażu: kosovitz

 

Autorka kolażu: kosovitz

Autorka kolażu: marta_12

Autorka kolażu: marta_12

Autorka kolażu: kawiarka

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...