Nowość: Chlorofil, czyli zielony eliksir młodości DuoLife!

Większość z nas wie, że zielone zabarwienie roślinom nadaje chlorofil. Nie jest też tajemnicą, że ma on zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Już od czasów starożytnych pełnił funkcję cudownego „uzdrowiciela”. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa „płynną energią” lub „zieloną krwią”. Teraz możesz spożywać go w formie płynnej opracowanej przez firmę DuoLife!

chlorofil

 

Nowość: Chlorofil, czyli zielony eliksir młodości!

ZIELONE ŚWIATŁO DLA TWOJEGO ZDROWIA

Chlorofil jest zielonym pigmentem roślin, odpowiedzialnym za przekształcanie światła słonecznego w energię. Swoją budową przypomina hemoglobinę, dlatego nazywany jest często „krwią roślin”. Im więcej zielonego pigmentu i tlenu znajduje się w naszym ciele, tym lepsza jest flora bakteryjna w jelitach. Spożywanie „krwi roślin” wspiera proces leczenia miażdżycy. Uchodzi ona także za specyfik leczący raka, ponieważ zapobiega występowaniu zmian patologicznych w naszym DNA i hamuje przekształcanie się zdrowych komórek w rakowe.

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE CHLOROFILU

Chlorofil słynie z tego, że zmniejsza zapotrzebowanie organizmu na insulinę. Ma działanie oczyszczające (wspiera proces oczyszczania wątroby i jelit), usuwa toksyny z organizmu, w tym metale ciężkie. Odbudowuje i oczyszcza krew, zwiększając jej krzepliwość. Reguluje także ciśnienie tętnicze i wzmacnia układ krwionośny, dzięki czemu skutecznie reguluje cykl miesiączkowy. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy oraz trzustki. Niweluje także działanie karcynogenów, czyli czynników rakotwórczych. Neutralizuje szkodliwy wpływ białka i znosi nieprzyjemny zapach ciała. Systematyczne spożywanie zielonego pigmentu, wzmacnia nasz organizm i wpływa korzystnie na nasz system immunologiczny. „Krew roślin” jest źródłem energii i pomaga w leczeniu anemii. Oprócz tego pobudza laktację u kobiet karmiących. Ponadto ma działanie regenerujące, wpływa na odnowę komórek i zwalcza wolne rodniki, które odpowiadają za starzenie się skóry. Pobudza wytwarzanie witamin A, E i K. Jest także idealnym środkiem do walki z zakwaszeniem organizmu.

CHLOROFIL W PŁYNIE

Najbardziej rozpowszechnioną formą chlorofilu, jest ten do picia. W skład takich suplementów najczęściej wchodzą: jęczmień (odpowiedzialny za równowagę kwasowo-zasadową w organizmie), chlorella (największe źródło chlorofilu, bogata w aminokwasy, oczyszczająca organizm) i lucerna bogata w białko. Suplement ten zaleca się stosować, gdy pragniemy zregenerować cały organizm. Zażywając płyną formę tego suplementu możemy w szybki sposób zapewnić sobie zdrowie na cały dzień!

chlorofil

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (72 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. vipala  31 stycznia 2017 18:35

    Ciekawe, czy to kolejna modna nowinka, czy rzeczywiście odkrycie w kategorii superfood?

    Odpowiedz
  2. hml  20 listopada 2017 11:43

    🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany