Chili Fat Burner – zagrzewa do odchudzania

Papryczkę chili trudno zastąpić w roli ognistej, rozgrzewającej przyprawy. Uważana za jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków – pobudzając apetyt na miłość, hamuje apetyt na tłuste i słodkie potrawy, pozwalając skutecznie zapanować nad głodem i schudnąć. Takie działanie czerwonej papryczki możemy wypróbować, sięgając po nowy suplement diety Chili Fat Burner firmy Alter Medica.

Chili Fat Burner

Chili Fat Burner pomaga zadbać o zdrową figurę ponieważ uaktywnia metabolizm tłuszczu i przyspiesza jego przemianę w energię; ułatwia redukcję już istniejącej tkanki tłuszczowej; wspomaga oczyszczanie organizmu; zapobiega napadom niepohamowanego apetytu; umożliwia utrzymanie prawidłowej przemiany materii.

Główny składnik suplementu – chili – zawiera alkaloid o nazwie kapsaicyna,odpowiedzialny za ostry smak papryczki. Pobudza wydzielanie soków trawiennych i korzystnie wpływa na metabolizm tłuszczów, pomagając wykorzystać je do produkcji energii. Kapsaicyna pozwala obniżyć poziom cholesterolu, stymuluje trawienie i pomaga panować nad uczuciem głodu. Ponadto poprawia pracę układu krwionośnego, zmniejszając ryzyko zawału serca.

Drugim składnikiem preparatu jest ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w katechiny, które ograniczają wchłanianie tłuszczu w jelitach, przyczyniają się do redukcji już istniejącej tkanki tłuszczowej i pomagają w zmaganiach z nieustępliwym cellulitem.

W skład Chilli Fat Burner wchodzi także błonnik jabłkowy. W żołądku wchłania wodę i pęcznieje, dając uczucie sytości. Poprawia perystaltykę jelit i przyspiesza pozbywanie się resztek pokarmowych.

Chili Fat Burner firmy Alter Medica jest suplementem diety dostępnymw dobrych aptekach. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek i wystarcza na cały miesiąc kuracji, a  kosztuje ok. 39 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (293 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  22 lipca 2013 08:08

  Warto spróbować.Ciekawe po jakim czasie są widoczne efekty.

  Odpowiedz
 2. gusia.  22 lipca 2013 09:04

  Chili,ekstrakt z zielonej herbaty,błonnik jabłkowy wszystko to mamy z pewnością w kuchni, ale łatwiej sięgnąć po kapsułkę. Tak to już jest z tym naszym lenistwem.

  Odpowiedz
 3. Alyssa  22 lipca 2013 09:37

  Ja wogole nie wierze w takie suplementy:)

  Odpowiedz
 4. bbo  16 sierpnia 2013 22:03

  Ja też raczej nie wierzę. Jeżeli nie ma silnej woli do ruchu i wprowadzenia w życie dobrych nawyków żywieniowych, to o efekty raczej trudno 🙂

  Odpowiedz
 5. Annie  7 lutego 2017 11:44

  Mogę polecić dobry produkt, który pomógł mi:

  strona producenta: greencoffee.cu.cc

  Odpowiedz
 6. stokrotkapolna  13 marca 2017 05:59

  Znów to samo. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany