Charmsy i zawieszki Elfbeads – uzależnią od siebie każdą miłośniczkę bransoletek modułowych

Czy wiecie, że popularne bransoletki modułowe nie są współczesnym pomysłem firm jubilerskich? Już w starożytnej Babilonii noszono na bransoletce kilka amuletów, których zadaniem była ochrona ich właścicielki przed złymi mocami. Od tego momentu różnorodne charmsy i zawieszki pojawiały się na przegubach kobiecych dłoni  przez następne stulecia. Poznajcie firmę Elfbeads, która nie tylko tworzy małe, szklane arcydzieła na bransoletki modułowe, ale także dba o to, by umilić nam wszystkim ten trudny covidowy czas.

Najsłynniejszą ozdobną modułową stała się bransoletka w formie łańcuszka z wiszącym pojedynczym serduszkiem wyprodukowana w 1889 roku przez legendarna firmę Tiffany & Co. Bransoletki z charmsami stały się szczególnie popularne wśród amerykańskich żołnierzy, który wracając  po II wojnie światowej  przywozili w formie podarku swoim żonom lub narzeczonym zawieszki z wyzwolonych przez nich krajów kontynentu europejskiego. Ten koncept biżuteryjny szybko spopularyzowała branża jubilerska. Wśród wielu firm produkujący charmsy, zawieszki i bransoletki będące bazą kompozycji znajdziemy prawdziwe perełki.

elfbeads kompozycja koralików

Jedną z nich jest firma Eflbeads. Wyjątkowość Elfbeads polega nie tylko na unikatowym wzornictwie, ale na prawdziwych emocjach, które marka potrafi stworzyć.  Towarzyszą one każdej otrzymywanej przesyłce. Poznajcie 3 powody, dla których można się tak łatwo uzależnić od kolorowych koralików tej marki.

bransoletka elfbeads

1. Elfbeads – gwarantowana oryginalność i unikatowość wzornictwa

Marka Elfbeads została stworzone przez Paula Kransa pod koniec 2013 roku w Holandii. Jego wizją było powstanie marki, która będzie tworzyła niepowtarzalną biżuterię szklaną i srebrną. Od tego momentu wraz z Suzanne Slotboom, artystką tworzącą w szkle – para wspólnie projektuje unikalne wzory charmsów i zawieszek.

koralik Elfbeads

W przeciwieństwie do innych marek, Elfbeads skupia się głównie na projektowaniu ozdób ze szkła. Powstające nowe kolekcje Elfbeads są zwykle mniejsze, niż u innych producentów, ale dzięki temu ich wyroby charakteryzują się z duża pieczołowitością wykonania i ozdobnymi detalami.

Bransoletki i zawieszki wykonane ze srebra charakteryzują się duża pieczołowitością i wieloma detalami, zaś ich wzornictwo – podobnie jak w przypadku wyrobów ze szkłą, jest unikatowe.

Elfbeads pozyskuje materiały z Ameryki, Brazylii, Kanady, Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Indii, Holandii i Tajlandii. Od projektu do gotowego elementu, każdy etap procesu odbywa się pod nadzorem i kierownictwem pracowników firmy, aby zapewnić zarówno wysoką jakość, jak i prawa autorskie. Każdy koralik jest ręcznie robiony i wykańczany zgodnie z najwyższymi standardami przy użyciu najlepszych materiałów i najnowszych technik. Najwyższej jakości szklane beadsy i zawieszki są wykonane z najlepszego szkła pochodzącego z całego świata. Wszystkie osadzone są na uniwersalnym rdzeniu wykonanym ze srebra próby 925 pasującym do wszystkich europejskich bransoletek modułowych. Zawieszki srebrne oraz rdzeń wykonane są ze srebra bezniklowego, często częściowo oksydowane (przyciemnione).

Influencerki ogłosiły wielki powrót koralików. Jaką biżuterię i akcesoria z koralików zobaczycie teraz na każdym zdjęciu?

Influencerki ogłosiły wielki powrót koralików. Jaką biżuterię i akcesoria z koralików zobaczycie teraz na każdym zdjęciu?

Pandemiczna "nowa rzeczywistość" sprawiła, że inaczej spojrzałyśmy na wiele spraw. Większość z nas nie tylko odeszła w tym okresie od zakupów eleganckiej odzieży "do pracy" czy "na specjalne okazje", ale też zapragnęła zrekompensować sobie trwanie w przygnębiających okolicznościach szczyptą zabawy i czystej beztroski. Ponieważ jednak większość z nas nie może realizować tych pragnień poprzez dalekie podróże i egzotyczne aktywności, projektanci postanowili znaleźć dla nas inne rozwiązanie. A jest nim... powrót barwnych koralików z lat dzieciństwa!

2. Elfbeads – emocje zamknięte w koralikach wykonanych ze szkła Murano

Elementem. który od roku przysparza marce coraz więcej fanów marce są DOTY. Z okazji siódmej rocznicy powstania – w listopadzie 2020, firma zaproponowała akcję DOTY (Deal Of The Year): „zrób zakupy powyżej 112 Euro i otrzymaj zestaw zawieszek za darmo”. Do każdego takiego zakupu można wybrać darmowy zestaw DOTY. Zestawy te składają się zwykle z 7 koralików – sześciu szklanych i jednego srebrnego. Często są to unikatowe wzory, których nie można kupić w sklepie.

https://www.instagram.com/p/CHkNu-zJv-K/

W związku z trwająca pandemią, marka Elfbeads ogłosiła, że zestawy Deal Of The Year (DOTY) pozostaną dostępne w ofercie przez dłuższy czas, starając się tworzyć w ten sposób atmosferę radości i szczęścia w świecie walczącym z COVID. Nowe zestawy są regularnie dodawane na stronę sklepu online. Czasami są ogłoszone na profilu marki na Facebooku, którą warto śledzić.

3. Elfbeads – święta trwające 365 dni w roku

Do zakupu – pomimo otrzymania zestawu DOTY,  zespół Elfbeads dodatkowo dodaje jeszcze od siebie kilka koralików niespodzianek. Całość przychodzi pięknie opakowana  wraz z osobistą ręcznie napisaną dedykacją. Zobaczcie jak wygląda taka przesyłka:

https://www.instagram.com/p/CLwBXiPJ8t4/ https://www.instagram.com/p/CLUIrqdlQ-G/ https://www.instagram.com/p/CL5C94npC4Z/

Otrzymując taki zestaw od Elfbeads czujesz się za każdym razem jakbyś otwierała  świąteczny prezent – odwiązujesz wstążeczkę, rozwijasz kolorową bibułkę,  czytasz dedykację ze swoim imieniem  a w malutkich atłasowych woreczkach znajdujesz nie tylko swoje zamówienie i DOTY, ale także dodatkowe koralikowe niespodzianki. W sieci powstało już wiele filmików pokazujących te śliczne przesyłki – oto jeden z nich:

Już wiesz, dlaczego zakupy w w tej firmie uzależniają – szczególnie w obecnym, niepewnym świecie. To proste przyjemności, wywołujące uśmiech i radość.  Często takie małe rzeczy w codziennym życiu stają się dla nas ważne przynosząc chwilę optymizmu i zapomnienia o otaczającej nas rzeczywistości.

Inspiracje na bransoletki z charmsami Elfbeads

Oto kilka pomysłów na bransoletki z zawieszkami od Elfbeads. Która podoba się Wam najbardziej? A może już poznałyście ozdoby tej marki? Podzielcie się swoimi opiniami.

https://www.instagram.com/p/CL9YxHXp2CM/ https://www.instagram.com/p/CMA_3rfpmVu/ https://www.instagram.com/p/CMw7MpBJ-js/ https://www.instagram.com/p/CMz8LFSpW7j/ https://www.instagram.com/p/CMxdaDGpjqn/ https://www.instagram.com/p/CMp6RMBprcz/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  29 marca 2021 22:23

    coś pięknego 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany