CHARLIZE MYSTERY ambasadorką marki VOGUE EYEWEAR

Karolina Gliniecka – blogerka znana jako CHARLIZE MYSTERY została nową ambasadorką marki VOGUE EYEWEAR. W 2013 roku Jej blog został okrzyknięty najlepszym blogiem modowym podczas Warsaw Fashion Street za największą ilość głosów zebranych podczas tego wydarzenia. Charlize Mystery była nominowana do Bloga Roku 2013 przez Fashion Magazine.

charlize

Charlize Mystery prowadzi swój blog od 2008 roku. Początkowo miał to być swego rodzaju wirtualny album ze zdjęciami czy pamiętnik, do którego będzie mogła wracać po latach i powspominać, jak wyglądała i ubierała się zaraz po maturze. Z czasem blog ewoluował, stawał się coraz bardziej dojrzały, profesjonalny i obecnie jest jednym z najbardziej poczytnych blogów modowych w Polsce.  Blogerka jest doceniana przez magazyny modowe w kraju i za granicą, o czym świadczą zaproszenia na polskie i międzynarodowe imprezy modowe oraz publikacje jej stylizacji w relacjach z wydarzeń modowych takich magazynów jak brytyjski i włoski VOGUE, australijski HARPER’S BAZAAR czy ELLE Polska.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (142 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  1 lipca 2014 10:44

  Podziwiam blogerki modowe za pomysły,

  Odpowiedz
 2. bbo  1 lipca 2014 21:00

  A czemu by nie?

  Odpowiedz
 3. as_sa  1 lipca 2014 23:09

  Aż zaglądnę na jej bloga żeby zobaczyć co sprawiło, że została zauważona nie tylko u nas, ale też poza granicami naszego kraju

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany