CEM-M Żelki dla dorosłych 50+, czyli przyjemność i zdrowie na 50 z plusem!

Wiek jest stanem umysłu, dlatego jedyną właściwą odpowiedzią na pytanie „ile masz lat?” powinno być „tyle, na ile się czuję!”. Ale jak utrzymać zdrowie i jednocześnie pogodę ducha, gdy na urodzinowym torcie przybywa coraz więcej świeczek? Teraz jest na to smaczny sposób! CEM-M Żelki dla dorosłych 50+ pomogą dostarczyć organizmowi najważniejszych witamin i minerałów, niezbędnych w tym wyjątkowym okresie życia.

CEM-M Żelki dla dorosłych 50+

 

Półwiecze w XXI wieku

Granica, którą należy uznać za koniec młodości, obecnie wciąż się przesuwa, a określenie „senior” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dzisiejszy pięćdziesięciolatek jest osobą aktywną zawodowo, pełną wigoru i młodzieńczej pasji, chętnie uczestniczy w życiu towarzyskim, uprawia sport i oddaje się ulubionemu hobby. Ma już ugruntowaną pozycję zawodową i społeczną, mniej obowiązków rodzinnych związanych z wychowaniem dzieci i nareszcie znajduje czas tylko dla siebie.

Dorośli wierzą, że są młodzi do co najmniej 55. roku życia. A starość? Ona nadchodzi nie wcześniej niż koło 70. roku życia.

 

Z nowinkami za pan brat

W kręgu zainteresowań współczesnego pokolenia 50+ znajdują się nie tylko tradycyjne pasje, jak uprawianie ogródka czy kulinarne eksperymenty, ale i nowe technologie: nauka obsługi komputera czy surfowanie po Internecie. Aktywność fizyczna, którą podejmuje, to już nie tylko długie spacery, lecz także joga, taniec i bardzo popularny nordic walking. Druga połowa życia może być więc tym etapem, gdy nareszcie można rozwinąć szereg umiejętności, również tych nowych, wcześniej pozostających poza zasięgiem.

Jeszcze do niedawna funkcjonowało przekonanie, że na naukę mamy czas tylko w młodości. Obecne pokolenie pięćdziesięciolatków, uczęszczając na kursy orientalnych języków, zgłębiając tajniki fotografii czy interesując się nowymi gadżetami technologicznymi udowadnia, że jest inaczej. Taka aktywność umysłowa idzie w parze zarówno ze zdrowiem psychicznym, jak sprawnością fizyczną – i to bez względu na wiek metrykalny. Jak zatem współczesny senior powinien zadbać o wzmocnienie organizmu, aby mieć siłę i witalność do podejmowania nowych wyzwań? Oczywiście – nowocześnie!

 

W zdrowym ciele młody duch

Z myślą o potrzebach współczesnego pięćdziesięciolatka powstał nowy suplement diety w formie pysznych żelków. CEM-M® Żelki dla dorosłych 50+ to zestaw multiwitamin i składników mineralnych niezbędnych dla organizmu seniora. Innowacyjna, lepiej przyswajalna forma podania oraz owocowy smak (jabłko i ananas) pozwalają zapomnieć o tradycyjnych, czasem trudnych do połknięcia tabletkach.

 

Nowe CEM-M® Żelki dla dorosłych 50+ zawierają specjalnie skomponowany dla tego wieku kompleks witamin (C, D, E, K) i minerałów (jod, mangan, chrom, selen i cynk), które:

– wykazują działanie przeciwutleniające (opóźniają procesy starzenia komórek): witaminy C i E, cynk, selen, mangan;

– zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia: witamina C;

– wspierają metabolizm: witamina C, jod, mangan;

– wzmacniają system odpornościowy: witaminy C i D, cynk, selen, mangan;

– pomagają utrzymać dobry stan kości i zębów (witaminy C, D i K, mangan) oraz zdrową skórę (witamina C, cynk, jod) i włosy (cynk i selen).

 

Jedno opakowanie suplementu CEM-M® Żelki dla dorosłych 50+ wystarcza na miesięczne wsparcie organizmu.

Opakowanie: 60 żelków

Cena: ok. 33 zł

Sposób użycia: 2 żelki dziennie (uwaga: ciężko się opanować!)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (121 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  24 lipca 2013 20:41

  Jak już osiągnę ten przedział wiekowy to kupię.

  Odpowiedz
 2. angelika.gierlicka  2 marca 2015 09:30

  jeszcze nie dla mnie 🙂

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  13 marca 2017 06:14

  Czy aby na pewno? Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany