Celebrytki na prezentacji Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2

Marka Patrizia Aryton po raz kolejny zaprosiła do współpracy cenionego projektanta Dawida Tomaszewskiego. Stworzył on dla polskiego brandu jedną z 4 linii nowej kolekcji. Na premierę przyszły znane osobistości, w tym: Marieta Żukowska, Marzena Rogalska grająca od niedawna w Teatrze Capitol i Aleksandra Popławska. Kto jeszcze się pojawił? Czym wyróżnia się nowa kolekcja? Sprawdźcie!

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: Wiosna/Lato 2018

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. prasowe

 

Czym wyróżnia się kolekcja Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2?

W limitowanej kolekcji można zauważyć inspiracje sztuką i architekturą w zmysłowym wydaniu. W nowej linii widać zamiłowanie Dawida Tomaszewskiego do Bauhausu, połączone z subtelnymi oraz kobiecymi formami, będącymi znakiem rozpoznawalnym marki Patrizia Aryton. Ciekawą kolekcję wyróżniają zdecydowane geometryczne cięcia, delikatne desenie florystyczne, jak i nawiązania do architektury. Ubrania powstały ze szlachetnych tkanin – jedwabiu, kaszmiru oraz wełny.

Jakie są znaki rozpoznawcze marki Patrizia Aryton?

Patrizia Aryton to polska marka rodzinna. Ekskluzywne tkaniny, wyrafinowane kolory oraz wysokie krawiectwo są najważniejszymi atrybutami marki. Wizerunek marki tworzy Patrycja Cierocka-Szumichora, Dyrektor Kreatywna. Każdy model od pierwszej kreski projektanta, poprzez konstrukcję, dobór tkaniny oraz profesjonalne szycie jest starannie wykonany według najwyższych standardów jakości potwierdzonych certyfikatem. 

Jakie są znaki rozpoznawcze marki Dawida Tomaszewskiego?

Dawid Tomaszewski to ceniony polski projektant, który robi karierę za granicą. Zawsze stawia na jakość i styl, a jedną z jego największych słabości są buty. Pod metką marki projektanta znaleźć można niepowtarzalne, luksusowe produkty, dostępne w Polsce i Niemczech. W Berlinie projektant ma swoją pracownię, którą chętnie odwiedzają gwiazdy oraz styliści z całego świata. 

Kto pojawił się na premierze?

Na premierę kolekcji przyszły znane osobistości, w tym: Marieta Żukowska, Marzena Rogalska grająca od niedawna w Teatrze Capitol i Aleksandra Popławska, jak również Izabela Zwierzyńska, Iza Kuna, Renata Dancewicz i Magda Samborska.

Cała kolekcja jest już dostępna w salonach marki Patrizia Aryton i platformie online.

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: kolekcja

Magda Samborska

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: kolekcja

Marzena Rogalska

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: kolekcja

Aleksandra Popławska

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: kolekcja

Izabela Zwierzyńska

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: kolekcja

Iza Kuna i Dawid Tomaszewski

 

 

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski vol. 2: kolekcja

Renata Dancewicz

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (161 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...