Celebruj ważne momenty z ACLARI Diamonds

Ręcznie robiona biżuteria z diamentami to prezent doskonały. Pierścionek zaręczynowy, obrączki czy diamentowe kolczyki podarowane ukochanej osobie zyskują nową wartość. Stają się osobistym amuletem pełnym znaczeń i pozytywnych emocji. Jaką biżuterię wybrać na wyjątkowe okazje? W poszukiwaniu inspiracji przejrzeliśmy kolekcje polskiej marki jubilerskiej ACLARI Diamonds!

pierścionek z diamentem

Zaprojektowane z pasją

Kamienie szlachetne zakute w biżuterii mają moc. To właśnie z pasji do diamentów kilkanaście lat temu narodził się pomysł na własną markę jubilerską. Premierowa kolekcja klasycznych pierścionków zaręczynowych natychmiast skradła kobiece serca, a do zaręczynowej klasyki szybko dołączyły kolejne, nowatorskie projekty. Dziś w kolekcjach ACLARI Diamonds znajdziemy biżuterię zaręczynową w bardzo różnym stylu: od minimalistycznej po Art Déco, a także obrączki, diamentowe kolczyki oraz zawieszki. Co łączy wszystkie projekty?

– Nie traktujemy biżuterii jako masowego produktu – mówi Dominika, ekspert z ACLARI Diamonds. – Tworzymy na podstawie autorskich projektów, wyłącznie ze złota i naturalnych diamentów. Selekcjonujemy ręcznie każdy kamień, który zakuwamy następnie w naszej biżuterii. Diamenty ACLARI pochodzą zawsze z zaufanych źródeł, wszystkie mają odpowiednie certyfikaty.

Całość kolekcji dostępna jest w ofercie standardowej, a część zaręczynowych projektów także w ofercie indywidualnej. – W tym drugim przypadku to klient sam wskazuje konkretny diament, jaki mamy zakuć w pierścionku – wyjaśniają jubilerzy.

Przy pomocy konfiguratora na stronie można wygodnie przeglądać dostępne kamienie i filtrować je pod kątem wybranych parametrów:

  • masy,
  • czystości,
  • koloru,
  • szlifu,
  • symetrii,
  • a także ceny.

W ten sposób pierścionek zaręczynowy staje się  niepowtarzalny, a tym samym wyjątkowy.

Pole do artystycznej ekspresji

Nawet najpiękniejszy kamień wymaga odpowiedniej oprawy. Wiedzą o tym doskonale jubilerzy z ACLARI Diamonds, którzy przekuwają pomysły w miniaturowe dzieła sztuki. Różne odcienie złota w jednym projekcie, odważna zabawa proporcjami lub symetrią, pierścionki wielokamieniowe czy osobiste grawery na obrączkach – to zaledwie kilka niespodzianek, które czekają w zaręczynowych i ślubnych kolekcjach.

– Można znaleźć u nas zarówno bardzo delikatną biżuterię, jak i mocną, wyrazistą, która momentalnie przykuwa uwagę – mówią projektanci z ACLARI Diamonds. – Biżuteria ma jak najpełniej odzwierciedlać nastroje, emocje danej chwili. Zależy nam na tym, aby każda kobieta czuła się w naszych projektach dobrze.

Amulet z pięknym przesłaniem

Zdaniem wielu kamienie szlachetne to energetyczne talizmany. O diamentach mówi się, że są wieczne. Podobno przynoszą szczęście w miłości, a biżuteria z nich wykonana dobrze wróży zakochanym. Nieprzypadkowo więc diamentowy pierścionek trwale zapisał się w zaręczynowej tradycji. Przyjęło się też, że panna młoda w dniu ślubu powinna mieć na sobie coś z tymi kamieniami. Niesłabnącą popularnością cieszą się również obrączki ślubne z diamentowymi zdobieniami. Oczywiście diamenty nie są zarezerwowane wyłącznie dla ślubnych i zaręczynowych projektów – zaznaczają jubilerzy.

– Diamentowa biżuteria to także piękny prezent z okazji rocznicy ślubu, narodzin dziecka albo innej osobistej okazji. Coraz więcej kobiet kupuje też naszą biżuterię w prezencie dla samej siebie – mówi Edyta z warszawskiego salonu ACLARI Diamonds. – Niezależnie od tego, czy chodzi o pierścionek zaręczynowy, obrączki, czy kolczyki, biżuteria to zawsze sposób na podkreślenie swojej indywidualności. Noszona na co dzień przywołuje piękne wspomnienia i pozwala czuć się wyjątkowo niezależnie od okazji.

Gdzie można obejrzeć i kupić biżuterię ACLARI Diamonds?

Diamentowe pierścionki zaręczynowe, a także kolczyki oraz zawieszki tej marki jubilerskiej dostępne są zarówno online, jak i stacjonarnie. Po obrączki zapraszamy do jednego z salonów stacjonarnych ACLARI Diamonds, gdzie biżuterię można obejrzeć oraz przymierzyć na miejscu. Wszyscy klienci bez względu na formę zakupów mogą liczyć na te same przywileje, w tym 100 dni na zwrot, bezterminową, bezpłatną korektę rozmiaru pierścionka, profesjonalną pomoc w wyborze biżuterii.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (31 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...