CCC – Moda na kolarstwo!

Holenderki, ?górale?, ostre koła, tandemy! Świat oszalał na punkcie rowerów! Dzięki rowerowej modzie stajemy się zdrowsi, smuklejsi i co najważniejsze, co raz bardziej sexy. Bycie kolarzem jest trendy i to właśnie dlatego świat mody zainteresował się tym sportem! Marka CCC też stawia na kolarstwo, łącząc tym samym modę i sport oraz zdrowy styl życia.

ccc, tour de pologne, polsat, kolarstwo, sport, lifestyle

Marka CCC sponsoruje grupę kolarską CCC Polsat Polkowice, która obecnie jest najlepszą grupą kolarską w Polsce! Firma ta, od lat inwestuje w sport szkoląc w swoich szeregach utalentowanych zawodników. Już niedługo – w dniach 31.07 – 06.08. odbędzie się jeden z najważniejszych wyścigów świata w gronie UCI World Tour- Tour de Pologne. Po raz pierwszy w historii TDP UCI World Tour startuje Polska Zawodowa Grupa Kolarska CCC POLSAT POLKOWICE!

Tour de Pologne jest jednym z najważniejszych wyścigów kolarskich! Bierze w nim udział 168 kolarzy z ponad 40 krajów siata, w tym grupa kolarska CCC Polsat! W jej szeroki skład wchodzi 12 kolarzy: Marek Rutkiewicz, Jacek Morajko, Jose Mendes, Tomasz Marczyński, Andre Schulze, Łukasz Bodnar, Bartłomiej Matysiak, Błażej Janiaczyk, Tomasz Kiendyś, Sylwester Janiszewski, Mariusz Witecki, Mateusz Taciak. Jest to duży sukces, a wszystko to dzięki naszym kolarzom i wsparciu CCC.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...