Catering dietetyczny w Warszawie

Zapotrzebowanie na catering dietetyczny od kilku lat ciągle wzrasta. Tylko w Warszawie jest wiele firm przygotowujących posiłki tą właśnie metodą. Na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy takich posiłków?

 

Więcej energii niż kiedyś

 

Catering dietetyczny zwany jest również dietą pudełkową, ponieważ polega on na dostarczaniu do klienta, właśnie w pudełkach, smacznych, zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, które mają doprowadzić do tego, że ci, którzy żywią się w ten sposób, mają schudnąć lub trzymać swoją właściwą wagę. I przy okazji mieć więcej energii niż kiedyś.

Catering dietetyczny w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób dużo pracujących, ale również sporo zarabiających, ponieważ nie są to tanie usługi. Dzięki nim można być zwolnionym z przygotowywania zdrowych posiłków na co zwykle nie ma czasu. Catering dietetyczny eliminuje również z jadłospisu pochłaniane w biegu śmieciowe jedzenie. Nie trzeba nawet wychodzić z pracy lub domu, ponieważ wszystkie dania przywożone są na wskazany przez klienta adres i w ustalonej przez niego godzinie.

 

Czy ma dietetyka?

 

Dieta pudełkowa to zawsze kompleksowa usługa, które może obejmować i pięć posiłków dziennie. Oczywiście nie ze wszystkich trzeba korzystać. Ich liczba zależy od klienta, który lubi na przykład jadać śniadania lub kolacje z rodziną. Zawsze trzeba jednak zadbać, aby posiłki były zbilansowane i dostarczane o odpowiednich porach.  Dobra firma oferująca catering dietetyczny musi też oferować kilka rodzajów menu. Z podziałem na liczbę kalorii i wyodrębnieniem różnych typów diet na przykład wegetariańskiej, bezglutenowej, bez ryb i owoców morza, czy przeznaczonej dla tych, którzy uprawiają sport.

Warto również zwrócić uwagę na to na to, czy zatrudnia ona na przykład dietetyka, który kontroluje, aby posiłki zawierały odpowiednią ilość białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin i minerałów, aby miały odpowiednią kaloryczność. Gdy jest zatrudniony, to warto też zapytać, czy może on skomponować dla nas indywidualna dietę. Jeżeli chwalenie się dietetykiem ogranicza się możliwości skomponowania posiłków na stronie internetowej firmy cateringowej, to lepiej z jej usług zrezygnować

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  11 listopada 2019 09:16

  super pomysł, dla zabieganych a chcących żyć zdrowo osób

  Odpowiedz
 2. Magda  12 listopada 2019 12:44

  Dieta pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie, osobiście polecam Fitness Catering. Zmiany są widoczne zarówno na sylwetce jak i parametrach zdrowotnych. Choruje na hashimoto i biuro obsługi pomogło mi dobrać dietę która będzie najbardziej korzystna!

  Odpowiedz
 3. angie  13 listopada 2019 09:43

  Diety pudełkowe są super wygodne, polecam w 100%. Można znaleźć smaczne „pudełka” w miarę rozsądnej cenie. Ja polecam Pana Dietę, współpracuję z nim od kilku miesięcy i zawsze wszystko jest na „tip top” 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany