W kolorze magnolii. Casualowa stylizacja z torebką z plecionki

Tuwim pisał, że „mimozami jesień się zaczyna”. Parafrazując ten tekst, rozsławiony przez piosenkę Czesława Niemena, chciałoby się powiedzieć, że wiosna zaczyna się magnoliami. W ich różowym ciepłym odcieniu, ulotności i zniewalającym, choć delikatnym zapachu zawiera się bowiem kwintesencja tej pory roku. O takim wyobrażeniu wiosny przypomina nam także wybrana dziś przez nas casualowa stylizacja z torebką z plecionki i jasnoróżową koszulą!

Składają się na nią elegancka koszula od bonprix, której odcień producent opisuje jako „dymny różowy”, czarne materiałowe spodnie marki Comma i listonoszka-koszyczek na pasku, ozdobiona ciekawą kieszonką i ujęta w czarną, kontrastową ramkę. Całości dopełniają sandałki na wysokiej szpilce zawiązywane wokół kostki. Razem tworzą zestaw, który nadaje się na zróżnicowane okazje. Właśnie w takiej stylizacji chętnie wyszłybyśmy powąchać magiczne magnolie!

Zwyciężczynią dzisiejszych Trendów Dnia zostaje -lena-. Gratulujemy!

#torebkazplecionki

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Coachella2019

#kapeluszwroligłównej

#wiosennadandyska

#torebkazplecionki

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Kup przedmioty z tej stylizacji:

Sandały na obcasie z wiązaniem wokół kostki – Schutz, 549 zł

 

 

Oryginalna listonoszka z plecionki – Furla, 805 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany