Carpisa by Custo – limitowana kolekcja akcesoriów

Włoska marka Carpisa, produkująca torebki i akcesoria, nawiązała współpracę ze znanym brandem Custo Barcelona. Efektem wspólnych działań jest limitowana kolekcja akcesoriów CARPISA BY CUSTO. Kolekcja obejmuje torebki, walizki oraz dodatki, o wyrazistych kolorach i oryginalnych wzorach, charakterystycznych dla marki Custo Barcelona. Dedykowana jest szczególni tym Klientom, którzy poszukują ciekawych, niestandardowych dodatków w korzystnej cenie.

Carpisa by Custo

CUSTO BARCELONA

Firma powstała w latach 80-tych, z inicjatywy braci Custo i Davida Dalmau. Obecnie posiada sięc ponad 3 000 salonów. Charakterystyczne wzory, jaskrawe kolory i ciekawe faktury oferowane przez projektantów marki, docenili Klienci i gwiazdy z całego swiata.

CARPISA

Carpisa to włoska marka oferująca szeroki wachlarz modnych torebek i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, w korzystnej cenie. Firma powstała w 2001 roku i obecnie posiada sieć ponad 570 salonów na całym świecie. Marka dostępna jest we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Serbii, Chorwacji, Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, Malcie, Cyprze, Grecji, Hiszpanii, Słowacji, Węgrzech, Arabii Saudyjskiej,  Egipcie oraz w Polsce.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. mama_kazala  24 listopada 2015 13:27

    lubieeee takie wzorki 😀

    Odpowiedz
  2. monicitia  17 stycznia 2017 19:10

    Niebieska…..piękna!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany