Cara Delevingne w zielonej peruce i plastikowym płaszczu śpiewa karaoke!

Co może być lepszego niż Cara Delevingne, słodycze, i karaoke?  Wszystkie te trzy elementy zostały połączone w jeden bardzo zabawny filmik w Love Magazine.  Ten uroczy klip to dzieło  Katie Grand, Phoebe Arnold i  fotografa Liza Collins.

Film rozpoczyna Cara Delevingne niemal nierozpoznawalna w koszulce w kropki i przezroczystym plastikowym płaszczu, z  zieloną peruką na głowie, którą dodatkowo przystrojono piwoniami. Modelka leży  na morzu pastelowych cukierków i śpiewa karaoke do melodii LL Cool J  „Control Myself”. Dla tych, którzy czują,  jak to śpiewać (i uwierzcie mi, że tak jest), słowa utworu są wyświetlane w języku japońskim i angielskim. Jakby wideo było mało urocze, dodatkowo widzimy  małe retro animowane postacie: tęczowy pies,  słodki miś czy  ciastko przemykają nam co rusz po ekranie. Warto także zwrócić uwagę na doskonałą synchronizację ruchu warg modelki z podkładem.

Niezwykle zabawny klip pokazujący, że modelka nie jest sztywniarą tylko na użytek mass mediów, ale potrafi się świetnie zdystansować do swego wizerunku, bawić i nawet coś jeść 🙂

Oryginalnie film jest umieszczony w Love Magazine (http://www.thelovemagazine.co.uk/special/5/caraoke)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (294 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  29 lipca 2014 12:08

    Słodko 🙂

    Odpowiedz
  2. bbo  29 lipca 2014 21:40

    Zabawnie i z polotem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany