Cannes Festival 2014 – zobacz zdjęcia pięknych ambasadorek L’Oreal Paris

W tym roku L’Oréal Paris miał zaszczyć po raz pierwszy gościć w Cannes swoje trzy nowe Ambasadorki. Zobaczcie zdjęcia z czerwonego dywanu!

W tym roku L’Oréal Paris miał zaszczyć po raz pierwszy gościć w Cannes swoje trzy nowe Ambasadorki: Blake Lively, zniewalający symbol splendoru Hollywood i ikonę piękna dla całego pokolenia, Zoe Saldanę, uznaną przez szeroką publiczność międzynarodową aktorkę, która ujawniła się światu w roli w filmie Avatar, oraz Larę Stone, czołową modelkę, która przewartościowała kodeks piękna obowiązujący w branży mody, emanującą zmysłowością i silną osobowością.

Festival of Cannes

Marka posiada wyjątkową wizję piękna przekazywaną przez swoje kultowe i charyzmatyczne Ambasadorki takie jak Freida Pinto, Blake Lively, Jane Fonda, Eva Longoria czy Gong LI, które reprezentowały markę i jej zaangażowanie w świat kina podczas Festiwalu. Julianne Moore promowała swój najnowszy film Maps To The Stars w reżyserii Davida Cronenberga, natomiast film z udziałem Gong Li Coming Home Zhanga Yimou, który wyświetlany był na festiwalu poza Oficjalnym Konkursem.

L’Oréal Paris zaproponuje również interpretację najbardziej zachwycających stylizacji filmowych przy użyciu swojej bogatej gamy produktów do makijażu.

WYJĄTKOWY PROGRAM: ŁĄCZENIE SIŁ DLA WYŻSZYCH CELÓW

L’Oréal Paris oddał hołd francuskiemu kinu w czwartek, 15 maja, w trakcie ważnego wydarzenia organizowanego razem z uniFrance films – organizacją, której celem jest promowanie francuskich filmów za granicą. Aby uczcić swoją 65-tą Rocznicę, uniFrance films stworzyło krótki film zatytułowany „65 dobrych powodów, aby pokochać francuskie kino”, w którym Ambasadorki marki: Julianne Moore, Fan Bingbing i Andie MacDowell, razem z innymi osobistościami świata filmu, dzielą się swoimi poglądami na temat francuskiego kina. Z okazji tego wydarzenia film został wyświetlony w Apartamencie L’Oréal Paris.

W końcu, 22 maja, Jane Fonda, Lara Stone, Barbara Palvin i Bianca Balti reprezentowały L’Oréal Paris podczas gali amfAR (w hotelu Edec Roc), na której zbierane były fundusze na walkę z AIDS. Jako Oficjalny Partner wydarzenia, Marka zadbała o makijaż modelek, które uświetnią wybieg.

www.get-the-look.fr – nadesłane mat. prasowe

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. as_sa  29 maja 2014 11:37

  Uwielbiam Blake Lively

  Odpowiedz
 2. martucha180  29 maja 2014 12:01

  Piekne kobiety!

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  29 maja 2014 18:57

  Jedna piękniejsza od drugiej.

  Odpowiedz
 4. bbo  29 maja 2014 19:25

  To prawda, piękne i eleganckie.

  Odpowiedz
 5. xtina120  15 lipca 2016 22:18

  Blake Lively jak zawsze zjawiskowa. Ona zawsze wygląda bardzo promiennie i sympatycznie, aż miło się na nią patrzy. Świetnie też prezentuje się Eva Longoria.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany