CALZEDONIA wiosna lato 2012 – zobacz kolekcję reklamowaną przez Alejandrę Alonso

Niesamowite zdjęcia do sesji strojów kąpielowych CALZEDONIA na sezon wiosna lato 2012 zostały wykonane nad jeziorem Como przez fotografa Davida Bartona. Oddają atmosferę piękna, delikatnej elegancji i śródziemnomorskiej pasji.

CALZEDONIA wiosna lato 2012

Kolory kolekcji oscylują między wiosennymi tonami pasteli przez wyszukane odcienie migdała, kości słoniowej, miodowej żółci aż do delikatnych brązów. Refleksy słońca i morskiego błękitu stanowią chromatyczną grę pomiędzy krojem, a barwą.

Zdjęcia są pełne tajemnicy i intymnych momentów- niezwykle zmysłowe i romantyczne.

Twarz marki CALZEDONIA – Alejandra Alonso

Hiszpanka z Valencii, urodzona w 1992 roku, Alejandra jest modelką od 17 roku życia. Przez większość czasu mieszka w Nowym Yorku, nie ukrywa jednak swojej tęsknoty za domem w Hiszpanii i jej wielką miłością- Włochami, gdzie jak sama przyznaje, „czuję się jak w domu”.

Jej absolutnym „must have” jeśli chodzi o garderobę, są legginsy, które nosi przede wszystkim ze względu na wygodę, uwzględniając jednak najnowsze modowe trendy. Uwielbia nosić je z niebotycznymi szpilkami! To jest właśnie to, co najbardziej podoba jej się w najnowszej kolekcji marki Calzedonia- można znaleźć w niej niezwykle trendowe elementy, wszystkie niesamowicie wygodne w noszeniu.

Wygląda jakby nigdy nie zamierzała zdejmować swoich JOGGERSów – najbardziej miękkich i najbardziej „sportowych” legginsów wykonanych z miękkiej i niezwykle wygodnej bawełny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...