„Bye Cellulite” i Gatta Active Shapewear – czyli nowości od firmy Gatta

Cellulit jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Dzięki firmie Gatta na rynku pojawiają się innowacyjne produkty, które wspomagają walkę z tą przypadłością. Niedawno w warszawskim Instytucie Wzornictwa Przemysłowego miała miejsce konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano bieliznę modelującą sylwetkę ? Gatta Active Shapewear oraz rajstopy „Bye Cellulite’.

Gatta-Active-Shapewear

Konferencja ?Bye Cellulite? miała na celu przedstawienie innowacyjnego rozwiązania, które, jako jedyna polska firma oferuje Gatta. Jest nim, znajdujące się w nowych produktach Gatty, włókno z dodatkiem mineralnym, które w kontakcie ze skórą zamienia emitowane przez organizm ciepło na głębokie promienie podczerwone. Promienie podczerwone mają korzystny wpływ na tkanki ? polepszają przepływ limfy i wspomagają efekt wyszczuplający, połączony z działaniem antycellulitowym. Do walki z pomarańczową skórką Gatta proponuje rajstopy ?Bye Cellulite? w kolorze czarnym, szarym oraz grafitowym i beżowym, o grubości 50 DEN ? idealne na nadchodzące chłodne dni ? oraz kolekcję Gatta Active Shapewear ? bielizny modelującej sylwetkę, w skład której wchodzi body na ramiączkach, bikini, legginsy i sukienka, dostępne w kolorach białym, czarnym, szarym oraz beżowym.

Gatta Cellulite

Dziennikarki o cellulicie

Konferencję poprowadziła znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna ? Marzena Rogalska. O właściwościach obu prezentowanych linii produktów opowiadały przedstawicielki Gatty i Gatty Active. W konferencji udział wzięły także inne dziennikarki, które chciały poznać innowacyjny sposób Gatty na walkę z pomarańczową skórką. Problem cellulitu dotyka bowiem wiele kobiet, bez względu na wiek.

Gatta Cellulite

Kobieca bielizna z przymrużeniem oka

Podczas konferencji zaprezentowany został także film przedstawiający różne sposoby modelowania sylwetek, które stosowane były przez kobiety na przestrzeni wieków. Gatta za jego pośrednictwem chciała przekazać, że teraz najprostszym i skutecznym sposobem na zachowanie idealnej figury i skóry bez cellulitu jest bielizna i rajstopy z innowacyjnym włóknem mineralnym.

Gatta Cellulite

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (217 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback:Gatta na jesień-zimę 2011/2012 - ciepłe swetry idealne na chłodne wieczory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany