Być kobietą, być kobietą… Stylizacje, które dodadzą ci siły i odwagi

„Być kobietą, być kobietą marzę ciągle, będąc dzieckiem, być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie” – śpiewała Alicja Majewska. Marzenie o byciu silną i odważną kobietą, która potrafi postawić na swoim i nie przejmuje się opinią otoczenia dotyczy wielu z nas. Dlaczego by więc nie pomóc sobie w jego realizacji, dobierając odpowiedni strój? Najlepiej taki, który zbuduje wokół nas otoczkę chłodnego dystansu i profesjonalizmu albo przeciwnie – zamanifestuje naszą osobowość bez niepotrzebnych obaw i analiz. Dziś prezentujemy dwa outfity, z których każdy idzie w jednym z opisanych tu kierunków!

Pierwsza stylizacja to bardzo kobieca, poetycka i natchniona pieśń swobody i artystycznego sznytu. Jej bazę stanowi plisowana spódnica z materiału z deseniem przywodzącym na myśl kolorowe wieczorne światła miasta. Doskonale uzupełnia ją crop top z fantazyjnym wiązaniem, komplet finezyjnej biżuterii, a także eleganckie sandałki na obcasie. Zwieńczeniem są ciemne okulary i żółta kopertówka, przyjemnie kontrastująca z granatami całego zestawu i dodająca mu światła.

Autorką pierwszej wyróżnionej przez nas stylizacji jest Fionka. Serdecznie gratulujemy!

#Głoskobiet

 

Drugi outfit zajmuje zupełnie przeciwny biegun. Jego hasła przewodnie to elegancja, profesjonalizm i służbowy dress code. Bazę stanowi klasyczna biała koszula zestawiona z ołówkową czarną spódnicą z rozcięciem. Klasy dodają kompletowi czarne szpilki, złote kolczyki i naszyjnik, choć z tego ostatniego można by zrezygnować bez większej straty dla całego looku. Świetnym pomysłem jest za to akcent z malinowej szminki na ustach. Całość zgrabnie uzupełnia czarna torebka-teczka.

Drugą wyróżnioną stylizację stworzyła kawiarka. Gratulacje!

#Głoskobiet

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Głoskobiet

#Morskieinspiracje

#Koszulazkołnierzem

#Kuchenneinspiracje

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (78 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  6 czerwca 2019 10:06

  Dwie świetne stylizacje.

  Odpowiedz
  • Ewcia  6 czerwca 2019 16:53

   Dziękuję ♥️

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany