Być jak Rihanna

Jeśli chcesz modnie wyglądać i nadążać za hot trendami wystarczy obserwować najbardziej stylową wokalistkę na świecie, Rihannę. Pochodząca z Barbadosu charyzmatyczna piosenkarka nie tylko świetnie sobie radzi ze śpiewem i swoją karierą, ale też doskonale prezentuje się na scenie. Rihanna jest prawdziwym barometrem modowym, jej styl kopiuje tysiące dziewczyn na całym świecie. Co decyduje o niekwestionowanej pozycji gwiazdy także w tej dziedzinie?

Bizuteria Cocktail'me

Rihanna, jak każda kobieta jest zmienna, nie przywiązuje się do jednego stylu. Raz jest powabną, pełną kobiecości elegantką; innym razem niegrzeczną dziewczynką. W swoich strojach odważnie miesza trendy i jak każda gwiazda uwielbia błyszczeć. Najważniejszym dodatkiem jest biżuteria. Jej ulubionym projektantem jest CC Skye, wg magazynu In Touch ”Najgorętsza projektantka Hollywood”, która w Polsce dostępna jest dzięki butikowi Cocktail’me.

Bizuteria-Cocktailme-Fallon-2 Bizuteria-Cocktailme Bizuteria-Cocktailme-Fallon-1

Rihanna doskonale wie, co w modzie piszczy. To ona pierwsza zaczęła publicznie pokazywać się w sportowych bluzach i okazałych naszyjnikach, niemających na pierwszy rzut oka ze sobą nic wspólnego. Okazało się to starzałem w 10. Jeśli lubisz luźna formę dodaj duży łańcuch koniecznie gruby i złoty i stylizacja sezonu gotowa.

Rihanna na scenę najchętniej wybiera ostre dodatki: lśniące chockery, nabijane ćwiekami bransoletki i pierścienie – kolczatki. Punk rockowe inspiracje doskonale dopełniają jej kontrowersyjny wizerunek, razem z muzyką i energią, jaką wyzwala podczas koncertu stanowią swoistą mieszankę wybuchową. Podczas tegorocznego Diamonds Word Tour gwiazda zapewne niejednym nas jeszcze zaskoczy.

Bizuteria-Cocktailme-CCSkye-4

Bizuteria-Cocktailme-CCSkye

Bizuteria-Cocktailme-CCSkye-1

Bizuteria-Cocktailme-CCSkye-2

Bizuteria-Cocktailme-CCSkye-3

A ty, jeśli lubisz czuć się jak gwiazda, czep inspirację ze stylizacji piosenkarki, która potrafi chwycić za serce na długo.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. dudqa  8 sierpnia 2013 12:39

  nie w moim stylu

  Odpowiedz
 2. efffciaa  11 maja 2016 11:51

  Biżuteria jak dla gwiazdy – skandalistki 🙂 dlatego Rihanna tak świetnie w niej wygląda . Jak chodzi o mnie to bym jej nie założyła , ponieważ jest zdecydowanie zbyt ciężka .

  Odpowiedz
 3. CrazyJulia  1 czerwca 2016 22:23

  Świetne 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany