Buty CCC jesień – zima 2016 / 2017
Ponieważ zbliża się kolejny modowy sezon zaczynają pojawiać się nowe kolekcje. Tym razem chcemy przedstawić Wam przegląd: CCC buty damskie szpilki , botki i martensy na sezon zima 2016 / 2017. Jakie propozycje przygotowała popularna sieciówka? Czego możemy się spodziewać w nadchodzącym sezonie?
Zobacz także: Torebki CCC jesień-zima 2016/2017
Polecamy również: Najnowsza kolekcja New Look na sezon jesień-zima 2016/2017
Buty CCC jesień – zima 2016 / 2017 – omówienie kolekcji
Co nas czeka w najnowszej kolekcji CCC na jesień 2016? W kolekcji na nadchodzący sezon przede wszystkim znajdziemy bardzo wiele zamszowych propozycji. Głównymi kolorami kolekcji jest granat, bordo, czerń i odcienie brązu i szarości. Wielbicielki sztybletów nie będą z pewnością zawiedzione podobnie jak miłośniczki butów na stabilnym słupku. Podobnie nie powinny narzekać panie, które są miłośniczkami kozaków w stylu muszkieterek.
Zobacz też: Zara jesień-zima 2016/2017 – kampania najnowszej kolekcji
W kolekcji CCC znajdziemy zarówno propozycje marek związanych z CCC jak i buty marki Lasocki i Quazi. Te dwie kolekcje szczególnie się od siebie różnią. Lasocki trzyma się trendów pełnych elegancji, zaś Quazi proponuje również modele nieco bardziej odważne jak metaliczne wytarcia.
Różnorodność fasonów i kolorów zagwarantowana.
Chętnie z dwie pary widziałabym u siebie w szawce na buty, szczególnie jedne botki…
naprawdę fajne propozycje, dużo butów bardzo mi się podoba!
Połowy z tych butów nawet za darmo bym nie chciała …
Patrzę na propozycje na ten sezon i chyba nic się nie zmieniło. Fasony w ubiegłego roku ,nic nowego
Kilka par butów podoba mi się.
CCC ma całkiem ciekawą ofertę, ale tak, jak patrzę, to raczej nie widzę żadnych super nowości. Jakoś nic nie spowodowało u mnie efektu WOW i nie wpadło mi w oko.
Chętnie kupuję buciki w CCC zawsze coś upatrzę sobie coś fantastycznego tak i teraz mimo że wielkiego szału nie ma to zawsze coś ciekawego się wybierze
Każdy może znaleźć coś dla siebie.
Ładne buty, nawet kilka par mi się spodobało 🙂
I co z tego jak nie ma mojej rozmiarówki 28,5 cm
Od wyboru do koloru.Jest w czym wybierać.Znalazłam tyle par doa siebie ze nawet nie jestem w stanie zdecydować się które są najlepsze.
Ja do tych butów nie mam zaufania. Szybko się rozpadają i obdzierają mnie mocno. Wolę raczej kupić coś porządniejszego
Jeśli szukasz czegoś porządnego, to raczej buty skórzane:) Inne ci się szybko zużyją lub pękną. Moim zdaniem warto inwestować w Wojasa. Mają normalne ceny, a ich skórzane buty wytrzymują kilka sezonów:)
Lubię buty z Wojasa i z Badury, ale te drugie są już trochę za drogie dla mnie. Wojas to fajna jakość w rozsądnej cenie:)