Bukiet zapachów dla każdej z nas!

Podobno każda kobieta kocha kwiaty – lubimy się nimi otaczać w domach, ale i przebywać pośród nich na łąkach czy w ogrodach. Pięknie pachną, zachwycają paletą barw i różnorodnością form, delikatne w dotyku są źródłem radości oraz naturalnego relaksu, dostarczają energii do działania i sprawiają, że świat wygląda pięknie i kolorowo.

Nadchodząca wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Z niecierpliwością wypatrujemy zielonych pąków na krzewach i gałęziach drzew oraz coraz cieplejszych promieni słońca. Zanim jednak pojawią się pierwsze kwiaty i nareszcie ubierzemy lekki i wielobarwny strój – ulubioną sukienkę czy zwiewną tunikę musimy jeszcze trochę poczekać i w jak najlepszej kondycji przetrwać zmianę pór roku.

Już wkrótce będziemy obchodzić Dzień Kobiet, przez jednych lubiany, przez innych zaś krytykowany, który większości z nas kojarzy się z kwiatami. Wszystkie miłośniczki przyrody, na to marcowe święto mogą natomiast sprawić sobie miły prezent – specjalny bukiet naturalnych zapachów i otaczać się nim o każdej porze roku. Taki bukiet złożony z pachnących olejków eterycznych będących składnikami oliwek do ciała, balsamów i kremów z pewnością wprawi każdą z nas w radosny i relaksacyjny nastrój. Olejki rozpylone w kominku dodatkowo odświeżą powietrze w pomieszczeniu, w którym przebywamy, wpływając w ten sposób także na nastroje otaczających nas osób.

Olejki Dr Beta

W kwiatowym bukiecie nie może zabraknąć olejków: różanego, którego woń uważana jest za jeden z najpiękniejszych kwiatowych zapachów, neroli, otrzymywanego przez destylację kwiatów drzewa pomarańczy gorzkiej z parą wodną, ylangowego o słodkim, zmysłowym zapachu gotowych perfum czy lawendowego o pięknej ziołowo-kwiatowej woni. Jeśli wybierzemy wysokiej jakości olejki, bądź powstałe na ich bazie preparaty pozbawione dodatków syntetycznych, należące np. do bogatej kolekcji Dr Beta, na pewno odczujemy ich dobroczynne oddziaływanie zarówno na naszą psychikę jak i ciało.

Niech cudownie pachnący bukiet kwiatowych zapachów będzie miłym prezentem na Dzień Kobiet lub, jeśli ktoś woli, na początek zbliżającej się wiosny…

Materiały prasowe Afir Biuro PR Dr Beta

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...