Bukiet ślubny z pizzy – nowy szalony trend wśród nowojorskich panien młodych!

Niektórzy ludzie kochają pizzę tak bardzo, że mogliby założyć osiedle pizzatarianów i jeść ją w każdej możliwej postaci. Nie bez powodu wymyślono przecież pizzę czekoladową, pizzę faszerowaną składnikami pełnego brytyjskiego śniadania, pizzę z atramentem ośmiornicy czy pizzowe lizaki. Teraz jedna z nowojorskich pizzerii zdecydowała, że tę – jak się okazuje – niebywale plastyczną potrawę można mieć ze sobą w najważniejszy dzień w życiu i to wcale nie w charakterze obiadu!

Każdego roku obowiązujące trendy ślubne zaskakują nas jakimś oryginalnym rozwiązaniem. Pisaliśmy już Wam o finger piercingu, sukniach ślubnych ombre i kontrastowych czerwonych i czarnych wstążkach na gorsetach. To, co w ramach promocji i poszerzenia swojej oferty zaproponowała właśnie nowojorska pizzeria Villa Italian Kitchen przebiło jednak wszystkie fantazyjne wizje i tendencje, jakie udało się nam wyłapać. Okazuje się bowiem, że zamiast układać bukiet ślubny z delikatnych frezji albo kalii można upiec go w piekarniku z dodatkiem mozarelli, sosu pomidorowego i oregano. Oto bukiet ślubny z pizzy – idealny na ślub osób wyznających wiarę w latającego potwora Spaghetti!

Bukiet ślubny z pizzy – nowy szalony trend wśród nowojorskich panien młodych!

Zabawa w rzucanie bukietem jest różnie traktowana przez uczestniczące w niej panny. Jedne starają się złapać kwiaty za wszelką cenę i są gotowe walczyć o nie jak lwice, inne odsuwają się w obawie, że bukiet poleci właśnie w ich stronę. Bukiecik z pizzy pełnej smacznych dodatków, takich jak chrupiąca kiełbasa peperoni, plastry bekonu i różne gatunki sera ułożone w aromatyczną kompozycję z pewnością chętnie złapałaby niejedna panna… albo pan. W zestawie dla młodych par znajdują się kokardy i miniaturowy wytrawny kwiat do butonierki w garniturze.

 

Zobacz niezwykły bukiet ślubny z pizzy i kwiatki do butonierki z ciasta na pizzę, ozdobione koktajlowym pomidorkiem:

Co sądzicie o tym niesztampowym rozwiązaniu? Czy postawią nie niego goście, wybierający pizzę na swój motyw przewodni, a może raczej włoskie panny młode? Nie zapomnijcie uśmiechnąć się i zostawić komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (219 głosów, średnia: 3,88 z 5)
zapisuję głos...