Bukiet, który nie zwiędnie? Swatch wprowadza wiosenną kolekcję zegarków inspirowaną kwiatami

Kwiaty to jedne z najpiękniejszych i najbardziej wszechobecnych symboli w naszym życiu. Znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak muzyka, moda, sztuka czy literatura. Teraz kwiaty stają się także inspiracją dla wiosennej kolekcji zegarków marki Swatch.

Marka Swatch stworzyła bukiet zegarków w stylu pop-art z kolorowymi kwiatowymi wzorami, a także dwa modele BIG BOLD w maskujące liście, o świeżym, miejskim charakterze. Siedem wiosennych zegarków czerpie inspirację z natury, co daje niebanalny efekt. 

Fot. mat. nadesłane

Wiosenna kolekcja zegarków Swatch

W kolekcji można znaleźć siedem wiosennych zegarków, które czerpią inspirację z natury, co daje niebanalny efekt. Modele ESSENCE OF FLOWER i FLOWERZ przyciągają uwagę ręcznie malowanymi kwiatami wykonanymi z materiałów bio. DAZED BY DAISIES i MEADOW FLOWERS to zegarki ozdobione wesołymi nadrukami w stokrotki oraz radosnymi zieleniami i niebieskościami.

Fot. mat. nadesłane

Fot. mat. nadesłane

Na uwagę zasługują także modele BIG BOLD w kamuflażowych kwiatach, które nadają zegarkowi głęboką zielenią i odcieniami terakoty. Te duże zegarki z charakterem są idealne dla miłośników estetyki miejskiej.

Fot. mat. nadesłane

Fot. mat. nadesłane

Fot. mat. nadesłane

Wiosenna kolekcja zegarków Swatch to doskonały wybór dla osób, które szukają zegarka inspirowanego naturą i wykonanego z materiałów bio. Kwiaty to uniwersalny symbol i inspiracja, a teraz także wyjątkowy element w kolekcji zegarków marki Swatch.

Bukiet, który nie zwiędnie

Swatch, jako marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zegarków, zawsze stawia sobie za cel tworzenie produktów wyjątkowych pod względem designu i innowacyjności. Wiosenna kolekcja zegarków inspirowana kwiatami to doskonały przykład tej filozofii. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom, kolekcja zegarków Swatch może zaspokoić gusta każdej osoby, która szuka wyjątkowego dodatku do swojego codziennego stroju. Zegarki te to także doskonały prezent dla bliskiej osoby, która ceni sobie oryginalność i dbałość o środowisko naturalne.

Wiosenna kolekcja zegarków Swatch to doskonałe połączenie kwiatowej inspiracji, innowacyjności i dbałości o środowisko naturalne. Dlatego też, warto zainwestować w zegarek z tej kolekcji i cieszyć się jego pięknym wyglądem oraz niskim wpływem na środowisko.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...