Bufiaste rękawy w dwóch modnych stylizacjach

Wiele nowych kolekcji odzieżowych marek odwołuje się stylu do vintage. Jego wyrazem jest modny ostatnio trend na bufiaste rękawy. Kojarzą nam się zwykle z zapiętymi po szyję bluzkami, które nosiły nasze prababki lub z wieczorowymi, eleganckimi sukniami. Teraz bufki równie dobrze mogą stać się elementem casualowej stylizacji.

W pierwszej stylizacji, dość efektownej, każdy szczegół jest wyrazisty. Zarówno spodnie ze sztucznej skóry, jakże modnej w tym sezonie, które spina klamra, ale również oryginalny żółty sweter z bufiastymi rękawami. Jest on dowodem na to, że bufki nie muszą być lekkie i zwiewne. Cały look uzupełniają botki na szpilce w zwierzęcy nadruk oraz niebanalna torebka od Michaela Korsa. Kropką nad i jest komplet biżuterii z Bonprix. Stylizacja idealna dla kobiety z pazurem!

Autorką pierwszego zestawu jest justi912 – gratulujemy!

bufiaste rękawy

 

Drugi zestaw nieco bardziej subtelny i wysublimowany. Tutaj również pojawia się motyw zwierzęcy – to kamizelka z sztucznego futerka w cętki leoparda. Narzucona na elegancką, niebieskozieloną bluzkę z szerokimi rękawami zwieńczonymi mankietem. Do tego szerokie, materiałowe spodnie i delikatne szpilki od Evy Minge – to stylizacja, która nadaje się na przykład na randkę.

Twórczynią drugiej, wyróżnionej stylizacji jest magart. Gratulujemy!

bufiaste rękawy

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...