Powrót do lat 70. Połyskujący kombinezon i brokatowe buty tańczą w erze disco

Pod stylizacjami vintage kryją się te wszystkie pomysły, które zostały zaczerpnięte z z rozmaitych stylów w modzie. Przyjmuje się, że powinny być co najmniej 20 lat starsze niż czasy, w których żyjemy. Mając tak bogate modowe zasoby z przeszłości, dziś bycie vintage wcale nie jest takie trudne, a zwłaszcza, że również najnowsze trendy noszą znamiona dawnych epok. A  zatem pole do popisu jest całkiem spore.

Zwycięska stylizacja przenosi nas w erę disco, na mieniące się od dyskotekowych kul parkiety. W takim wydaniu wcielić się można też w jednego ze słodkich Aniołków Charliego. Do tych czasów nawiązuje krótki kombinezon, a także buty na wysokiej koturnie i bajecznym obcasie. Wszystko mieni się i połyskuje, jest brokatowo, a jednocześnie romantycznie. Do całości pięknie pasuje torebka na złotym łańcuszku i złoty naszyjnik. Królowa disco nie może również zapomnieć o okularach przeciwsłonecznych, koniecznie gigantycznych muchach, które dodadzą stylizacji charakteru.

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiłyśmy wyróżnić Eli. Serdecznie gratulujemy!

stylizacja z krótkim kombinezonem, brokatowymi butami na koturnie i złotym naszyjnikiem

#Vintage

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Sukienkawgroszki

#Vintage

#Wiosennespodenki

#JakMarylinMonroe

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (64 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany