Britney Spears po raz pierwszy w Polsce!

Britney Spears – światowej sławy piosenkarka i ikona muzyki pop, na zaproszenie marki Gatta odwiedziła Polskę. Gwiazda, 24 września 2014, pojawiła w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się oficjalna premiera jej pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny nocnej – The Intimate Britney Spears oraz oficjalne otwarcie nowego salonu Gatta, w którym dostępne są jej projekty.

Gatta&Britney_fot.Monika-Sza+éek-(33-of-43)

W Złotych Tarasach pojawiły się tłumy fanów Britney Spears. Zaproszeni goście mogli zobaczyć nie tylko swoją idolkę, ale także poznać jej kolekcję bielizny. The Intimate Britney Spears to propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią zmysłowe projekty i seksowne dodatki. To przede wszystkim kobiece figi, staniki, szorty czy gorsety, ale także koszulki nocne, piżamki, kimona czy szlafroczki.

Britney Spears wzięła także udział w oficjalnym otwarciu nowego salonu Gatta w Złotych Tarasach oraz spotkała się z najlepszymi polskimi blogerkami: Julią „Maffashion” Kuczyńską oraz Jessicą Mercedes. Na evencie pojawiła się także Doda, która od wielu lat jest fanką piosenkarki. Gwiazda podpisała także swoje wyjątkowe zdjęcie z kampanii promującej kolekcję The Intimate Britney Spears, które zostanie zlicytowane, a dochód ze sprzedaży przekazany na cele charytatywne. Imprezę poprowadził Marcin Prokop.

Kolekcja będzie dostępna od 24 września w wybranych salonach Gatta w całej Polsce. Poszczególne modele z kolekcji The Intimate Britney Spears kosztują od 49,90 zł do 179,90 zł, pojawią się także propozycje w cenach 199,90 zł i 249,90 zł.

To pierwszy tego typu projekt światowej gwizdy w naszym kraju. Obejrzyjcie zdjęcia z pokazu. Fot. – Monika Szałek

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...