Brigitte Bardot inspiracją najnowszej kolekcji bielizny dla pań z dużym biustem

Najseksowniejsza modna bielizna musi być bardzo kobieca. Tym razem firma Kinga stawia na potencjał drzemiący w Brigitte Bardot. Słynna modelka i aktorka jest inspiracją najnowszej kolekcji Sophie Verney – linii dla kobiet z większym biustem.

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

 

W skład kolekcji wchodzi osiem bardzo kobiecych kompletów bielizny oraz dwie niezwykle seksowne nocne koszulki.

 

Brigitte Bardot to modelka i aktorka, będąca ikoną kina minionej dekady

Znacząco wpłynęła także na świat mody. To jej zawdzięczamy biustonosze pięknie eksponujące piersi, słynne dekolty odsłaniające ramiona i spopularyzowanie stroju bikini. Dzięki zgrabnemu ciału, magnetycznemu spojrzeniu i epatującej kobiecości, Brigitte Bardot do tej pory uważana jest za symbol seksu.

Najnowsza kolekcja Kingi to przede wszystkim delikatne, kobiece kolory. Dominuje bielizna biała, beżowa, w delikatnych odcieniach różu i błękitu. Miłośniczki klasycznej elegancji powinny sięgnąć po zestaw Anne, który przyciąga uwagę nieskazitelną bielą i dużą ilością koronki.

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

Zestaw Anne

Zabudowany komplet Singer i koronkowy Actress to różowe propozycje bynajmniej nie dla małych dziewczynek.

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

Zestaw Singer

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

Zestaw Actress

Z kolei Supermodel to bielizna jasna, delikatna, ale niebanalna. Oryginalności dodaje jej błękitne wykończenie.

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

Zestaw Supermodel

Coś dla siebie znajdą również miłośniczki zdecydowanych kolorów. Intensywnym morskim błękitem zachwyca komplet Brigitte, a fioletowo-czarny Marianne prezentuje się niezwykle seksownie i pociągająco.

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

Zestaw Brigitte

Sophie Verney dla kobiet z dużym biustem kinga

Zestaw Marianne

Również nocne koszulki z najnowszej kolekcji Kingi są bardzo atrakcyjne. Woman to kwintesencja kobiecości, z kolei Lolicie frywolności dodaje różowa wstążka.

Wszystkie zestawy zaprojektowane zostały tak, aby czuły się w nich komfortowo kobiety z dużym biustem. Ta idea przyświeca całej linii Sophie Verney. ? Brigitte Bardot miała bardzo kobiece kształty, a ponadto uważana jest za ikonę stylu i symbol seksu ? wyjaśnia Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga. ? Dlatego trudno o lepszą inspiracją dla kolekcji skierowanej do kobiet o dużym biuście. Stawiamy przede wszystkim na wygodę i komfort noszenia, ale nie należy zapominać, że bielizna powinna być również atrakcyjna wizualnie. Mamy nadzieje, że kolekcja inspirowana Brigitte Bardot spełni oczekiwania naszych klientek – dodaje.

Fot. mat. nadesłane

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...