Born Ready Adventures – kampania Wrangler dla Niego

Niezbyt często decydujemy się na pokazywanie Wam męskich kolekcji, ale z okazji dzisiejszego Dnia Chłopaka chcemy zaprezentować kolekcję Wrangler i jej interesującą kampanię z platformą Born Ready Adventures .

 

Platforma Born Ready Adventures ma być inspiracją do przełamywania codziennej rutyny i zmieniania jej w spontaniczną przygodę. Ruszająca we wrześniu kampania promuje nową linię produktów o nazwie Ready. W jej skład wchodzą stylowe dżinsy wykonane z innowacyjnej wodoodpornej i utrzymującej ciepło tkaniny, które nadają się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście czy weekendowy wypad za miasto.

Czerpiąc inspirację z tej linii ubrań, Wrangler zaprosił do współpracy znanego miłośnika przygód Alastaira Humphreysa. Z jego pomocą powstały interaktywne mapy online ze wskazówkami dotyczącymi ciekawych miejsc i atrakcji w Londynie, Manchesterze i Edynburgu, a także głównych miastach w Niemczech i Polsce. Użytkownicy mogą zawęzić wyniki wyszukiwania, wybierając rodzaje przygód, które ich interesują – czy to wjazd na rowerze na najwyższy pobliski szczyt, czy spacer po lesie z przyjaciółmi. Wrangler będzie zachęcał użytkowników do dzielenia się swoimi przygodami Born Ready Adventures na internetowej mapie możliwością zdobycia fantastycznych nagród.

Współpraca Wranglera z Alastairem Humphreysem, odkrywcą i autorem idei „mikroprzygody”, wprowadzi filozofię w życie w serii filmów Born Ready Adventure, prezentując wskazówki, jak przygotować się do takiej przygody. W wideoprojekcie wezmą też udział bloger lifestylowy Kamil Pawelski(autor bloga Ekskluzywny Menel) i niemiecki aktor i prezenter Jochen Schropp, którzy udowodnią, że aby przeżyć coś nowego, wystarczy tylko wyjechać za miasto.

Niemiecki aktor Jochen Schropp i Alastair rozpoczynają działania od krótkiej podróży pociągiem, który zabiera ich za miasto. Film pokazuje parę na malowniczej nadmorskiej przejażdżce rowerem na plaży, poprzedzonej pływaniem w morzu. Jochen stwierdza: „To niesamowite, kiedy myślisz o tym, co można zobaczyć i czego doświadczyć, oddalając się zaledwie o jedną godzinę podróży z miasta. Na wyciągnięcie ręki są piękne łąki, lasy, a nawet jeziora idealne na kąpiel  – Wyzywam Cię „.

Wszelkie treści związane z Born Ready Adventure marki Wrangler, w tym interaktywne mapy i wskazówki dotyczące przygód, będą dostępne pod adresem www.wrangler.pl/bornready.

Zapraszamy do galerii: Born Ready Adventures

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...