Born Ready Adventures – kampania Wrangler dla Niego

Niezbyt często decydujemy się na pokazywanie Wam męskich kolekcji, ale z okazji dzisiejszego Dnia Chłopaka chcemy zaprezentować kolekcję Wrangler i jej interesującą kampanię z platformą Born Ready Adventures .

 

Platforma Born Ready Adventures ma być inspiracją do przełamywania codziennej rutyny i zmieniania jej w spontaniczną przygodę. Ruszająca we wrześniu kampania promuje nową linię produktów o nazwie Ready. W jej skład wchodzą stylowe dżinsy wykonane z innowacyjnej wodoodpornej i utrzymującej ciepło tkaniny, które nadają się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście czy weekendowy wypad za miasto.

Czerpiąc inspirację z tej linii ubrań, Wrangler zaprosił do współpracy znanego miłośnika przygód Alastaira Humphreysa. Z jego pomocą powstały interaktywne mapy online ze wskazówkami dotyczącymi ciekawych miejsc i atrakcji w Londynie, Manchesterze i Edynburgu, a także głównych miastach w Niemczech i Polsce. Użytkownicy mogą zawęzić wyniki wyszukiwania, wybierając rodzaje przygód, które ich interesują – czy to wjazd na rowerze na najwyższy pobliski szczyt, czy spacer po lesie z przyjaciółmi. Wrangler będzie zachęcał użytkowników do dzielenia się swoimi przygodami Born Ready Adventures na internetowej mapie możliwością zdobycia fantastycznych nagród.

Współpraca Wranglera z Alastairem Humphreysem, odkrywcą i autorem idei „mikroprzygody”, wprowadzi filozofię w życie w serii filmów Born Ready Adventure, prezentując wskazówki, jak przygotować się do takiej przygody. W wideoprojekcie wezmą też udział bloger lifestylowy Kamil Pawelski(autor bloga Ekskluzywny Menel) i niemiecki aktor i prezenter Jochen Schropp, którzy udowodnią, że aby przeżyć coś nowego, wystarczy tylko wyjechać za miasto.

Niemiecki aktor Jochen Schropp i Alastair rozpoczynają działania od krótkiej podróży pociągiem, który zabiera ich za miasto. Film pokazuje parę na malowniczej nadmorskiej przejażdżce rowerem na plaży, poprzedzonej pływaniem w morzu. Jochen stwierdza: „To niesamowite, kiedy myślisz o tym, co można zobaczyć i czego doświadczyć, oddalając się zaledwie o jedną godzinę podróży z miasta. Na wyciągnięcie ręki są piękne łąki, lasy, a nawet jeziora idealne na kąpiel  – Wyzywam Cię „.

Wszelkie treści związane z Born Ready Adventure marki Wrangler, w tym interaktywne mapy i wskazówki dotyczące przygód, będą dostępne pod adresem www.wrangler.pl/bornready.

Zapraszamy do galerii: Born Ready Adventures

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (166 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Aneta  30 września 2015 10:51

  Dobra kolekcja, tak myślę 🙂

  Odpowiedz
 2. martucha180  30 września 2015 11:05

  A mnie najbardziej spodobała się… tratwa i koszula w kratę.

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  30 września 2015 12:06

  Fajne chłopaki:-)

  Odpowiedz
 4. bbo  30 września 2015 12:17

  Prawdziwy mężczyzna musi umieć rozpalić ognisko i zbudować tratwę 😀

  Odpowiedz
 5. Żanett  30 września 2015 13:03

  Pan Drwal znalazł się w odpowiednim miejscu – mam słabość do brodaczy od małej dziewczynki 😀 A jeśli chodzi o kolekcję, to panowie całkiem dobrze się prezentują 🙂

  Odpowiedz
 6. Gocha  30 września 2015 13:29

  Fajna kolekcja, ale Wrangler ma bardzo drogie ciuszki, a szczególnie kurtki. Ja osobiście nie lubię takich zapuszczonych brodaczy

  Odpowiedz
 7. martus2833  30 września 2015 15:26

  Bardzo charakterystyczna kolekcja.

  Odpowiedz
 8. Jaworka  30 września 2015 20:07

  Świetne zdjęcia super kolekcja dla twardych facetów

  Odpowiedz
 9. basiaj  30 września 2015 20:28

  Bardzo piękne zdjęcia.

  Odpowiedz
 10. hml  1 października 2015 21:21

  Bardzo fajna sesja 🙂 z pomysłem, mężczyźni w swoim naturalny środowisku 😉

  Odpowiedz
 11. Trochę Szalona  4 października 2015 19:42

  Kolekcja podoba mi się, ale myślę, że widziałam ostatnio ciekawsze u innych 🙂

  Odpowiedz
 12. Patriszia  4 października 2015 22:14

  Kolekcja dla prawdziwych mężczyzn 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany