Polecamy: „Book of YOU” – niezwykła książka współautorstwa Jamiego Olivera

Wydawnictwo Insignis, polski wydawca książek Jamiego Olivera, wprowadza do księgarń „Book of YOU” – wyjątkową książkę, która powstała jako owoc współpracy uznanych ekspertów od zdrowego stylu życia, wśród których znalazł się sam Jamie Oliver. Książka swoje premierę w Polce będzie miała już 15 czerwca!

book of you

„Book of YOU” to poręczny, pięknie wydany zbiór tzw. mikroakcji, czyli krótkich, niewymagających wielkiego wysiłku (ani – co bardzo istotne! – samozaparcia) czynności, wykonywanych w toku codziennych obowiązków.

Jak pokazują autorzy „Book of YOU”, życie to suma wielu mikroakcji, z których każda ma kapitalne znaczenie dla naszego samopoczucia. Okazuje się więc, że nawet trwałe zmiany w naszych nawykach i stylu życia dokonują się małymi krokami. Jeśli więc chcemy takich zmian skutecznie dokonać, wystarczy skupić się mikroakcjach – tych drobnych, przychodzących z łatwością czynnościach.

W książce czytelnik znajdzie 365 różnorodnych zadań, przygotowanych przez ekspertów z różnych dziedzin pod czujnym okiem neurobiologów. Przejrzysta, stylowa książeczka z barwnymi zdjęciami może więc stać się naszym towarzyszem na cały rok i wydatnie pomóc nam w dążeniu do zdrowego, szczęśliwego trybu życia ­– z korzyścią nie tylko dla nas samych, ale i dla naszych bliskich.

Współautorem książki jest Jamie Oliver, fenomen i autorytet nie tylko w świecie kulinarnym, ale także w kwestiach ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Jako autor wielu programów i książek Jamie już od szesnastu lat skutecznie zachęca miliony do zmian nawyków na lepsze – i nie chodzi tu wyłącznie o nawyki żywieniowe.

Jamie Oliver bardzo poleca „Book of YOU” – na okładce książki widnieje jego entuzjastyczna rekomendacja: „Jak małymi zmianami osiągnąć trwałą zmianę – ta książka jest genialna.”

Wydawca już teraz – przed oficjalną premierą książki – zachęca do zajrzenia do jej wnętrza; obszerny fragment „Book of YOU” zamieścił pod adresem http://bit.ly/przeczytaj-you

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Aneta  13 czerwca 2016 16:24

    Książka wydaje się być ciekawa 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany