Body z Living Coral – urocza stylizacja w najmodniejszym kolorze sezonu

Odkąd Instytut Pantone ogłosił Living Coral kolorem tego sezonu, wszyscy przyjęli ów trend bardzo życzliwie. Nic dziwnego, faktycznie ma w sobie życie, moc i ciepło. Projektanci wnętrz zaczęli poszukiwać dodatków w tych barwach, a mody wprowadzać je do outfitów na różne okazje. Living Coral pasuje przede wszystkim do Pań, a w zestawach z typowo kobiecymi częściami garderoby nabiera dodatkowej mocy. Zwiewna spódnica, body i ekstrawaganckie buty – takie stylizacje chcemy widzieć w czasie zbliżających się ciepłych miesięcy!

Dziś wyróżniamy outfit, który powstał właśnie w duchu lekkości, kobiecej delikatności i z wielkim wyczuciem mody. Na ciekawego kroju białe body z czarną lamówką nałożona została zwiewna transparentna i szyfonowa spódnica w trzech ciekawych odcieniach: granacie, bieli i różu wpadającym w modny Living Coral. Na stopy lądują ekstrawaganckie botki z cyrkoniami, a na szyję ramię i uszy mieniące się dodatki w ożywczym koralu.

W dzisiejszych Trendach Dnia zwyciężyła magart. Serdecznie gratulujemy!

#stylizacjazbody

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#artystycznie
#looknaramiona
#wiosennykombinezon
#stylizacjazbody
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  23 lutego 2019 19:55

    Bardzo ciekawa stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany