Body Bespoke Wranglera leżą jak ulał: specjalna linia marki

BodyBespoke to specjalna linia marki Wrangler. Innowacyjne podejście, przez które każdy rozmiar projektowany jest osobno, to sekret dżinsów świetnie leżących na każdej kobiecie. Specjaliści marki opracowali wyjątkową technologię, która dzięki określeniu właściwych proporcji i pozycji tylnych kieszeni oraz szwów, pozwala stworzyć zgrabne dżinsy, idealnie dopasowane do sylwetki bez względu na rozmiar. Body Bespoke Wranglera leżą jak ulał!

Body Bespoke Wranglera leżą jak ulał!

Zobacz także: Wrangler lato 2017 – powrót lat 70.

Dżinsy w pewnym rozmiarze, które idealnie leżą na Twojej koleżance, nie muszą wcale leżeć świetnie na Tobie. Dlatego Wrangler skupia się tak samo na każdym rozmiarze i dopasowuje go indywidualnie, by perfekcyjnie leżał na tym, kto będzie go nosił. Spodnie marki charakteryzują się detalami, dopracowanym wyglądem oraz wygodą. Dżinsy Wranglera są unikalne i jednocześnie rozpoznawalne. Od lat cieszą się popularnością wśród kobiet i mężczyzn.

W parze z nauką

Specjaliści marki zaprosili do współpracy inżynierów z Uniwersytetu Kalifornijskiego i zadali im szczere pytanie: „Co sprawia, że dżinsy w danym rozmiarze świetnie wyglądają, przynajmniej od tyłu?” Ich odpowiedź naprawdę ich zaskoczyła: „To pozycja kieszeni.”

Body Bespoke Wranglera

 

 

Body Bespoke Wranglera: kieszenie robią różnicę

Body Bespoke Wranglera

Czy wiesz, że piękno leży w równowadze i symetrii? Ta sama zasada dotyczy tylnej części dżinsów. Dopóki kieszenie nie mają odpowiednich proporcji oraz nie są w odpowiednim miejscu, dżinsy nie będą wyglądać dobrze. Wrangler Body Bespoke stosuje tę regułę do każdego rozmiaru i fasonu dżinsów. Dzięki niej możesz cieszyć się parą spodni idealnie dopasowaną do sylwetki. 

Body Bespoke Wranglera

Każdy z 11 rozmiarów jest indywidualnie stopniowany i dopasowany do sylwetki. Prócz idealnych, pasujących na każdą figurę spodni, ofertę cechuje bogata kolorystyka. Dżinsy stworzone przez markę Wrangler możemy kupić w różnych odcieniach. Od jasnych, z przetarciami po ciemne, głębokie odcienie dżinsu. 

Body Bespoke Wranglera

Body Bespoke Wranglera

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (207 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  7 września 2017 08:01

  Idealne dżinsy, to skarb 🙂

  Odpowiedz
  • martucha180  7 września 2017 08:20

   To prawda, nawet ze zniszczonymi człek się nie chce rozstawać.

   Odpowiedz
 2. martucha180  7 września 2017 08:19

  Leżą, leżą!

  Odpowiedz
 3. Wusia  7 września 2017 09:29

  Świetne!

  Odpowiedz
 4. Jaworka  16 września 2017 21:20

  Najlepsze w żadnych taksie dobrze nie wygląda a co tak sprawia też przyznaję że to zasługa kieszeni

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany