Nowość od Bobbi Brown – Eye Opening Mascara

Przedstawiamy  nowy tusz do rzęs od Bobbi Brown – Eye Opening Mascara. Tusz  mocno podkreśla rzęsy, zapewnia długie, grube rzęsy i nadaje oczom piękny i uwodzicielski wyraz. Sekretem nowego tuszu Bobbi Brown jest  innowacyjna szczoteczka i formuła pogrubiająca – razem zapewniają niezwykły efekt już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki. Kilka szybkich ruchów szczoteczką i otrzymasz jeszcze bardziej wyrazisty efekt.

BOBBI BROWN eye opening mascara

Bobbi Brown – Eye Opening Mascara: Mocne Podkreślenie

Unikalne pudry nadające objętość w połączeniu z glinką kaolinową, woskiem Carnuba i woskami mineralnymi sprawiają, że tusz jest kremowy i dodaje rzęsom objętości, długości i grubości już przy pierwszym nałożeniu – żadnego sklejenia rzęs.

Bobbi Brown – Eye Opening Mascara: Udoskonalona szczoteczka

Rewolucyjna duża szczoteczka mocno przeczesuje rzęsy, podczas gdy bogata, węglowoczarna formuła intensywnie pogrubia, podkręca i podnosi rzęsy od nasady aż po same końce. Rzęsy są podniesione, mocno podkreślone. Użycie zalotki nie jest już konieczne.

Bobbi Brown – Eye Opening Mascara: Trwały efekt

Wyjątkowa mieszanka żywic polimerycznych i gumy Acacia Senegal pomaga utrzymać rzęsy podkręcone do góry i zapobiega rozmazywaniu się tuszu aż do 8 godzin. Kiedy chcesz zmyć tusz wystarczy tylko ciepła woda lub produkt oczyszczający.

Bobbi Brown – Eye Opening Mascara: Jak nakładać

Przeciągnij szczoteczką po rzęsach zaczynając od ich podstawy, aż po same końce. Nałóż tyle warstw ile chcesz – nie ma potrzeby używania zalotki.

Sugerowana cena: 125 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (238 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...