Bob z grzywką: prosta, ze środka i na bok. Najmodniejsza fryzura bob w 2022 roku – inspiracje

Grzywki podbijają trendy fryzjerskie 2022. Nic dziwnego – są praktyczne i pasują wielu osobom. W tym sezonie mamy dobrą wiadomość dla tych z Was, które lubią grzywki i włosy do ramion. Przedstawiamy Wam pomysł na bob z grzywką w każdym wariancie: prostą, ze środka i na bok. Zobacz nasze inspiracje! Zwłaszcza jeśli zastanawiasz się nad zmianą fryzury.

Spis treści:

Bob z grzywką to fryzura damska, która pasuje wielu osobom, stąd też pewnie jej popularność. Grzywka może być nieco problematyczna w codziennym układaniu, ale aktualnie “na topie” jest tak dużo jej rodzaju, że z pewnością dopasujesz coś do kształtu swojej twarzy i codziennego trybu życia. Klasyczny bob to fryzura dla każdej z nas. Bob z grzywką doskonale się sprawdzi u miłośniczek grzywki.

Bob z grzywką modne fryzury 2022

Bob z grzywką – komu pasuje?

Fryzura bob pasuje każdej z nas. W tej konfiguracji bardziej problematyczna jest więc grzywka. To ona niestety ma więcej wymogów. Doskonale zasłania czoło, więc sprawdza się u osób z wysokim czołem, pomaga przywrócić regularne kształty twarzy. Bob z grzywką nie będzie odpowiednią fryzurą jedynie dla osób, które mają okrągłą twarz – grzywka może sprawić, że będzie ona wyglądać na jeszcze bardziej zaokrągloną.

Fryzura bob z grzywką 2022 – inspiracje

Bob z grzywką to ponadczasowa fryzura, która nie wyjdzie za kilka miesięcy z modą. Możesz więc bez obaw na nią postawić, jeśli chcesz wyglądać modnie i klasycznie. Fryzura bob z grzywką ma wiele wariantów. Najpopularniejszy to bob z grzywką na bok, ale dzięki dzisiejszym inspiracjom chcemy Wam pokazać, że bob z grzywką prostą i ze środka prezentuje się równie ciekawie!

Fryzura bob z grzywką prostą

Fot. EastNews

Bob z grzywką prostą

Bob z grzywką prostą to fryzura, która nie u każdego się sprawdzi, ale większość z Was powinna być zadowolona z efektu. Grzywka na prosto może nie sprawdzić się u osób z okrągła twarzą. Taka grzywka może też nieco zaburzyć regularne rysy u osób o idealnie symetrycznym kształcie twarzy. Bob z grzywką prostą to doskonały pomysł dla kobiet, które mają wysokie czoło i chcą je nieco zakryć lub optycznie zmniejszyć.

Fryzura bob z grzywką prostą UN

fot. Riccardo Fissore – Unsplash.com

bob z grzywką prostą

Bob z grzywką na prosto

bob z grzywką prostą inspiracje

Bob z grzywką na bok

Bob z grzywką na bok to jedna z najbardziej klasycznych postaci boba. Polecamy wybrać ją tym osobom, które nie przepadają za grzywką, a fryzura typu bob skradła ich serca. Bob z grzywką na bok od klasycznego boba wyróżnia się przedziałkiem na boku (zwykły bok bez grzywki może mieć też wariant z przedziałkiem na środku) i krótszymi pasmami przy twarzy w postaci grzywki.

bob z grzywką na bok DP

long bob z grzywką na bok

Fot. Oladimeji Odunsi on Unsplash

Bob z grzywką ze środka

Bob z grzywką ze środka może mieć wiele wariantów. W ostatnim czasie największą popularnością cieszy się opcja grzywki typu curtain bangs. Zwróć uwagę, jak dobrze komponuje się bob z grzywką ze środka w tym stylu!

bob z grzywką curtain bangs

Bob z grzywką ze środka

Fot. Fot. East News, John Salangsang/Shutterstock (12634055il) Sarah Hyland People’s Choice Awards, Arrivals, Los Angeles, California, USA – 07 Dec 2021

Long bob z grzywką

Long bob z grzywką to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić coś w swojej fryzurze, ale nie do końca lubią drastyczne albo krótkie cięcia. Long bob to alternatywa pomiędzy krótszymi włosami a długimi. Można go nosić zarówno z grzywką jak i bez. Jeśli chodzi o grzywki, w każdym wariancie prezentuje się równie dobrze!

Long bob z grzywką prostą

long bob z grzywką prostą

Fot. Dev Asangbam on Unsplash

Long bob z grzywką na bok

Long bob z grzywką ze środka

Krótki bob z grzywką na bok

Krótki bob z grzywką na bok to stylowy sposób na nowe cięcie i odświeżenie fryzury. Nie wymaga poświęcania czasu na pielęgnację i stylizację. Doskonała propozycja dla kobiet, które szukają prostych, ale efektownych rozwiązań.

krótki bob z grzywką na bok

Fot. East News

Blunt bob z grzywką prostą

Blunt bob to kolejny wariant boba – w tej fryzurze włosy ścina się idealnie na prosto, bez cieniowania. Od pozostałych fryzur, blunt bob odróżnia się efektem tępego cięcia. Blunt bob to lekkie, dodające objętości cięcie, grzywka jest zwieńczeniem tego efektu. Może być zarówno prosta, jak i na bok lub ze środka. W każdej opcji wygląda wyjątkowo.

blunt bob z grzywką prostą

Fot. East News

blunt bob z grzywką prostą DP

A może zdecydujesz się na inny typ fryzury? Sprawdź fryzury półdługie:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (48 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...