Błyszcząca spódnica z t-shirtem. Nieoczywiste i modne połączenie

W tym sezonie sporo miejsca poświęcamy błyszczącej spódnicy. Jest już na tyle popularna, że wyszła z poza eleganckich kanonów, by tworzyć też piękne i pomysłowe casualowe stylizacje. Najmodniejsze połączenie w tym sezonie to zestaw blasku i oversizowego swetra. Ale to nie jedyne must have nadchodzącej zimy i trwającej jeszcze jesieni. Proponujemy, aby błyszcząca spódnica była podstawą świątecznych looków. I o ile w Wigilię chciałabyś wypaść wyjątkowo elegancko, to już w kolejne dni, w czasie luźniejszych wyjść taki połysk pięknie zagra. A może to właśnie twój pomysł na sylwestrową domówkę?

Nasza Inspirantka postawiła na nieoczywiste, ale niezwykle modne połączenie. Błyszczącą, plisowaną, trapezową spódnicę z tiulu zestawiła z klasycznym biało-czarnym t-shirtem. Znalazł się na niej optymistyczny napis: Happy, który każe nam łamać konwenanse i uśmiechać się! Do całości dobrana została czarna taliowana kurtka z gwiazdkami, fasonem przypominająca klasyczną ramoneskę. Elegancja w pełnej krasie pojawia się za to na skórzanych botkach z wysokim kobiecym obcasem, zdobione finezyjnym zamkiem. Zwracamy uwagę też na torebkę utrzymaną w kolorystyce całej stylizacji, z dodatkowymi połyskującymi elementami.

Dzisiejsze Trendy Dnia wygrała -lena-. Serdecznie gratulujemy!

#błyszczącaspódnica

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Ponieważ nie udało nam się należycie wyczerpać inspiracji z zeszłego tygodnia, pozostawiamy w mocy następujące hasztagi:

#błyszczącaspódnica

#skandynawskisweter

#świątecznastylizacja

#stylizacjanastudniówkę

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (50 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany