Bluzka jak obraz – look stworzony nie tylko na zajęcia z malarstwa

Każdego dnia wybieracie się, czy to do pracy, czy na uczelnię i o ile nie jest tam wymagany elegancki dress code, większość z nas wybiera stylizacje z przysłowiowym luzem. Pamiętajcie jednak, że wygoda nie jest przeciwieństwem stylu i obie te rzeczy można świetnie połączyć. Myśląc o właśnie takich lookach od razu na myśl przychodzi nam denim w towarzystwie bardziej wyrazistej góry.

Stylizację właśnie w takim duchu przygotowała nasza dzisiejsza Inspirantka. Dodatkowo nie zapomniała o kilku trendach, a jednym z nich są obrazy na ubraniach – jakby namalowane akwarelą. Tłem dla – z resztą również niezwykle modnych w tym sezonie kwiatów, stała się bluza ze ściągaczem zanurzona w modnym, bo prawie karmelowym brązie. Towarzystwem dla obrazu są natomiast dżinsy z wyraźnie rozszerzonymi nogawkami, który to model w tym sezonie również pokochali projektanci. W looku pojawiają się też blaski – złoto na torebce i srebro na trampkach.

Za dzisiejszą stylizację dnia punkty otrzymuje -lena-. Serdecznie gratulujemy!

#artystycznie

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#denim
#lokknakolczykiXXL
#artystycznie
#looknaramiona
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!
 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany