Biżuteria z księżycem – wielki powrót trendu nie tylko dla miłośniczek astrologii

Na szyjach celebrytek ostatnio można obserwować ozdoby księżycowe. To oznacza wielkie przebudzenie ubiegłorocznego trendu, a chodzi dokładniej o biżuterię astrologiczną. Czy wy również choć trochę chcecie poczuć się jak czarodziejki i takie naszyjniki lub broszki sprostają waszym gustom?

Wielki powrót biżuterii astrologicznej, a dokładniej jednego z jej atrybutów. Mowa o księżycu, który w ubiegłym sezonie był równie popularny jak gwiazdy czy planety. Wyparł jednak swoje niebiańskie koleżanki i teraz to właśnie do niego należy ten sezon. Chcemy go widzieć przede wszystkim na naszyjnikach, których nie brakuje zarówno u producentów z wyższej półki, jak i w sieciówkach. Wszyscy są jednak zgodni co do realizacji ów trendu. Nie należy raczej do biżuterii maxi, a za to towarzyszy mu delikatny łańcuszek, równie subtelny jak sama zawieszka.

Biżuteria z księżycem – wielki powrót trendu nie tylko dla miłośniczek astrologii

Dowodem na popularność księżycowej ozdoby są szyje oraz uszy gwiazd i celebrytek. I wcale nie trzeba szukać daleko, bo nasze rodzime sławy wręcz uwielbiają go nosić. Wystarczy sprawdzić Instagram, a z pewnością znajdziemy całą masę przykładów. 

Przeglądając księżycowe inspiracje, gołym okiem widać, że zwyciężają naszyjniki, a zaraz za nimi na podium znalazły się kolczyki. Biżuteria jest bardzo delikatna, elegancka i stonowana – w zdecydowanej większości przypadków. Najkorzystniejszym dla nich kruszcem jest natomiast srebro i złoto. Jeżeli wisior składa się z kilku elementów, to również nie są to księżyce giganty, ale połączone subtelnymi wisiorkami mniejsze elementy. Jeśli chodzi o stylizacje, księżyc jest dodatkiem uniwersalnym, ale najszczęśliwszy będzie się czuł w outficie boho. Takie ozdoby są bowiem nierozerwalnie związane z kulturą hippie.

 

Biżuteria z księżycem z Pinteresta:

Tutaj znajdziesz biżuterię z księżycem:

Anna Krystyniak, złote kolczyki półksiężyce

Cena: 319 zł

 

Anna Krystyniak, naszyjnik Jedność

Cena: 319 zł

 

Apart, złote kolczyki księżyce

Cena: 319 zł

 

Yes, Eclipse – księżycowa złota zawieszka na łańcuszek

Cena: 179 zł

 

Restyle, gotycka obroża Moon Child Vegan Choker

Cena: 53 zł

 

Restyle, naszyjnik fazy księżyca

Cena: 62 zł

 

W. Kruk, srebrny naszyjnik księżyc

Cena: 99 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...