Biżuteria z krańców świata

Tresjewellery.com to internetowe okno na świat luksusowej biżuterii. Wystarczy jeden klik, by podróżować i odkrywać ekskluzywne, wykonywane ręcznie przez znanych projektantów z Japonii, USA, Holandii, Izraela, Włoch, Meksyku oraz innych, pięknych zakątków globu drobiazgi. Teraz biżuteria takich marek jak Vannessa Mooney,  Shlomit Ofir, Daniel Espinosa, A Beautiful Story, czy Ettika jest dostępna wszędzie na świecie – także w Polsce!

Tresjewellery (1)

Coco Chanel powiedziała kiedyś „biżuteria nie jest po to, by zapewnić kobietom aurę bogactwa, lecz by wydobyć ich piękno”. Angielska pisarka George Eliot, w kontekście biżuterii, zauważył „te kamienie mają w sobie życie: ich kolory opowiadają historie, których słowa nie potrafią wyrazić”. Z kolei bardziej współczesna gwiazda sagi „Zmierzch” Nikki Reed zawsze w wywiadach o stylu podkreśla, że kocha nosić biżuterię, która ma w sobie historię. Te trzy kobiety są bezpośrednio w jednej rzeczy – Celem biżuterii jest, aby kobieta czuła się wyjątkowo i opowiedzieć historię. Te trzy różne kobiety, mają rację w jednym – celem biżuterii jest sprawić, by kobieta czuła się wyjątkowo i by opowiedzieć historię.  Na tej idei zbudowany został Tresjewellery.com– internetowy butik z szeroką linią luksusowej biżuterii stworzonej przez utalentowanych projektantów z całego świata. Powstał, by sprostać wymaganiom I potrzebom współczesnych kobiet. Twórcy strony – kochający życie podróżnicy – dokładnie rozejrzeli się po świecie, by wybrać najbardziej wyjątkowych, często dopiero wschodzących projektantów i zaprosić ich pod jeden dach – Tres Jewellery.

Tresjewellery (3)

Tresjewellery (2)

Każda z prezentowanych w butiku marek ma własną  osobowość i historię. Dokładne opisy przybliżają nie tylko cechy danego produktu, ale także nawiązują do inspiracji projektanta. Strona, która ruszyła zaledwie kilka dni temu, prezentuje biżuterię słynnej Vanessy Mooney, Shlomit Ofir, Daniela Espinosy, A Beautiful Story, Ettika i wielu innych. Prezentowana biżuteria to wiele stylów w jednym miejscu: od biżuterii artystycznej (Ettika, Gypsetters Made by Lennebelle), przez klasyczną (Adina Plastelina), po romantycznie kobiecą (Shlomit Ofir).  W sklepie nie brakuje artystów kochanych przez Hollywood – Daniel Espinos, autora naszyjników, bransoletek i kolczyków noszonych przez bohaterki “Plotkary” czy Vanessa Mooney, której dzieła wieńczą stylizacje Sarah Jessici Parker, Jessici Alby czy Seleny Gomez. Każda sztuka, prezentowanej biżuterii, jest ręcznie robiona i unikalna.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  24 lipca 2013 13:57

    Trzeba zajrzeć do sklepu i zobaczyć te cuda.

    Odpowiedz
  2. dudqa  24 lipca 2013 14:37

    sklepik musi robic wrazenie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany