Biżuteria Rachel Reinhard – przedmiot godny pożądania

Bycie wyjątkowym i niepowtarzalnym jest naturalnym pragnieniem każdego człowieka żyjącego w świecie masowej produkcji. Tak trudno jest dziś wyróżnić się z jednolitego tłumu, że każda oryginalna rzecz natychmiast wywołuje przyspieszone bicie serca i nadzieję, że dzięki niemu wzniesiemy się ponad innych. Stąd zapewne wynika niezwykła popularność biżuteryjnych arcydzieł sztuki Rachel Reinhardt, które teraz dostępne są na wyciągnięcie ręki w butiku Cocktail’me.

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (5)

Wystarczy na nie spojrzeć, by dostrzec ich piękno i artyzm. Wystarczy je dotknąć, by poczuć, z jakim pietyzmem i osobistym zaangażowaniem zostały stworzone.

Rachel Reinhardt urodziła się w Bostonie, w jednym z najstarszych amerykańskich miast i tam też skończyła studia. Ale nie pisana jej była kariera Ally Mc Beal, gdyż w jej żyłach oprócz krwi płynie miłość do biżuterii. Wyssała ją bowiem z mlekiem matki, która była jubilerem. Już od wczesnych dziecięcych lat przejawiała zdolności manualne i niezwykłą wyobraźnię, dzięki której powstawały pierwsze błyskotki.

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (10)

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (7)

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (3)

Dorosła Rachel traktuje pracę jak misję kontynuowania marzeń swojej matki. Przy projektowaniu każdego drobiazgu niemal z tkliwością traktuje wszystko, co powstaje. Jej styl charakteryzuje czyste piękno, oryginalność formy, ręczna robota i to nieopisane COŚ, co nie pozwala nam przejść obojętnie. Jeden naszyjnik, jedna bransoletka stworzona przez Rachel Reinhardt sprawia, że stylizacja jest niepowtarzalna. Oślepia blaskiem, kusi wdziękiem, zniewala pięknem.

Rachel Reinhardt przeniosła swoje dziecinne stylizacje w inny wymiar. Na pierwszy plan wysuwa się ozdobny kamień, który wieńczy dzieło wisiora czy pierścionka. Zdecydowanie jednak widać fascynację koralikami i paciorkami w różnym kształcie i kolorze: od aksamitnej czerni po barokowe złoto. Zachwycającymi biżuteryjnymi kompletami można ozdobić całe ciało: nadgarstek, szyję i palce.

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (1)

Poczuj jak cudownie jest wzbić się ponad tłum jednakowych kobiet i olśniewać blaskiem wyjątkowej biżuterii. Możesz to zrobić już teraz, gdyż projekty Rachel Reinhardt dostępne są w Cocktail’me.

Więcej o najnowszych trendach znajdziecie na blogu http://cocktailmeblog.blogspot.com

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (9)

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (4)

Bizuteria Rachel Reinhard Cocktail'me (2)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...