Biżuteria na Walentynki z serduszkiem – pomysły na prezent

Powoli zbliżają się Walentynki.  To wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych, dobra okazja, by docenić i obdarować ukochane osoby. Prezentujemy przed Wami przegląd – biżuteria na Walentynki od trzech marek – W. KRUK, YES i Manoki.

Biżuteria na Walnetynki

Biżuteria Manoki została wykonana ze stali szlachetnej. Jest antyalergiczna, nie ciemnieje i nie zmienia koloru. Stanowi doskonałą do droższych kruszców.  Wisiorki ze stali szlachetnej z kolekcji Manoki zostały stworzone z myślą o zakochanych. Osobno są efektownym dodatkiem, po złączeniu razem stanowią jedną całość. To biżuteria-symbol. Naszyjnik z zawieszką w kształcie serduszka swoją drugą połówkę odnajduje w męskim nieśmiertelniku. Wszyscy wiemy, że wyznaniu prawdziwych uczuć towarzyszą mocne uderzenia serca, dlatego dobrym prezentem dla ukochanej może stać się naszyjnik z grawerem zapisu elektrokardiogramu. Co więcej, jeśli złączymy razem damską i męską wersję uzyskamy połączenie idealne. Manoki w swoich walentynkowych propozycjach nawiązuje stylistyką do niezmiennie modnego trendu militarnego. Nieśmiertelniki dla niej (mniejszy) i dla niego (większy) złączą się w gorący napis „love”.

Zupełnie inną stylistykę prezentuje nam YES. Jest o wiele subtelniejsza, bardziej kobieca i romantyczna. Zainspirowana historią prawdziwej i namiętnej miłości, projektantka YES Kasia Bukowska, stworzyła ażurową biżuterię, która łączy w sobie romantyczne kształty z subtelną formą. Kolekcja YES – True Romance to idealny pomysł na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby.

Kolekcja W. KRUK – Momenty wykonana jest ze złota lub srebra i ozdobiona diamentami. W jej skład wchodzą naszyjniki, bransoletki i pierścionki o kształcie wskazówek od zegarka, nieśmiertelników i kłódek. Symbolizują czas i przypominają każdemu, kto je nosi, jak ważne są chwile spędzane z ukochaną osobą. Kolekcja jest autorstwa Anny Orskiej.

Jak podobają się Wam propozycje marek na prezenty Walentynkowe?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (236 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...