Biżuteria Lilou – sensualne listki z ukrytą symboliką

Marka Lilou zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję biżuterii – jesienną modę opanowały motywy roślinne! Po lecie obfitującym w kwiaty w światowych trendach jesiennych przyszła kolej na nowe i egzotyczne motywy liści. Najnowsze zawieszki Lilou mają kształt sensualnych listków z ukrytą symboliką, które wprowadzą piękną złotą jesień do kobiecej stylizacji. Inspiracją do powstania kształtu zawieszek były liście drzew dębu, bzu, klonu oraz brzozy symbolizujące kolejno odwagę, zaufanie, przetrwanie oraz niewinność.

Bizuteria-Lilou

Listki w wersji pozłacanej lub srebrnej niosą za sobą nieodłączną dla Lilou możliwość personalizacji. Najpiękniej prezentują się na sznurkach, także w połączeniu z innymi elementami Lilou takimi jak medaliki, serca czy koniczynki.

Listki Lilou zaprojektowane zostały z myślą o stylizacji dziennej i wieczorowej, a własna wyobraźnia najlepiej doradzi odpowiedni kolor sznurka, który dopełni całość biżuterii. Listki Lilou w wersji srebrnej lub pozłacanej dostępne są we wszystkich salonach Lilou oraz na www.lilou.pl.

Zapraszamy do galerii:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (76 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Violet  18 listopada 2011 12:12

    Nie jestem specjalną fanką biżuterii, którą nosi co druga lub trzecia dziewczyna na ulicy. Wolę biżuterię artystyczną – tym samym oryginalną i nietuzinkową:) Wszystkim dziewczynom myślącym podobnie polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt – wyjątkowe wzory, przystępne ceny i wielu, ciekawych i utalentowanych artystów. Polecam!:)

    Odpowiedz
  2. dudqa  24 lipca 2013 10:47

    delikatna ale bardzo elegancka

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany