Biżuteria dla modnej Lady Punk

Ostro, drapieżnie, z pazurem ? taki styl króluje obecnie w światowej biżuterii. Przyciąga spojrzenia, szokuje, a czasami wyzwala wręcz dzikie instynkty. Znani projektanci biżuterii dostrzegli, że kolczasta  biżuteria pożądana jest nie tylko przez niegrzeczne, zbuntowane dziewczynki. Pragną jej także dojrzałe, poważne kobiety. Dzięki niej mogą bowiem choć na chwilę stać się modną lady punk.


Kolce, szpice, pazury można zaobserwować m.in. w biżuterii Eddiego Borgo czy Dominica Jonesa. W ich kolekcjach dominują ostre, srebrne pierścionki, naszyjniki czy kolczyki.

Z kolei w kolczastych pierścieniach i naćwiekowanej, złotej sukience od nOir, doskonale prezentuje się gwiazda muzyki pop ? Rihanna. Projekty Leeory Catalan z nOir zapierają dech w piersiach niejednej wielbicielce dużych, okazałych błyskotek. Oprócz Rihanny po kolce, ćwieki i kastety sięgają też m.in. Madonna, Gwen Stefani, Beyonce, Jennifer Lopez czy Lady Gaga.

Kolce to także domena nowojorskiej projektantki Dany Lorenz z Fallon/Fenton, która tworząc swoje unikatowe pierścienie i naszyjniki zawsze nadaje im nieco mrocznego, tajemniczego oraz odrobinę buntowniczego stylu. Mimo to, jej projekty przypadły do gustu takim damom, jak Michelle Obama, Małgorzata Kożuchowska, Halinka Mlynkowa czy Dorota Rabczewska.

Style Glam Punk i Glam Rock pozostają niezmiennie modne. Dziś jednak prawdziwej lady punk nie zdobią już jedynie duże agrafki, czy żyletki wpięte w klapę jeansowej kamizelki. Współcześnie modna buntowniczka stawia na coś więcej w swoim alternatywnym looku. Zakłada na palce pierścionki z pazurem, a na szyję kolczaste naszyjniki i idzie odważnie przez zatłoczone ulice, manifestując swą wolność, niezależność i zamiłowanie do modnej, drapieżnej biżuterii.

Zarówno ostre projekty nOir, Eddiego Borgo, jak i buntowniczej Fallon/Fenton znaleźć można w showroomie i sklepie internetowym Cocktail?me.

Zobaczcie w naszej galerii te ozdoby

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (88 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. dudqa  8 sierpnia 2013 14:03

    ładnie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany