Konkurs Bitwa na pędzle rozstrzygnięty. Zainspiruj się zwycięskimi makijażami

Blask, przepych i splendor. Takie właśnie cechy charakteryzowały prace wizażystów, którzy zmierzyli się w konkursie Bitwa na pędzle. Glamour quuen w ich wydaniu prezentuje się naprawdę imponująco. Warto więc zainspirować się najlepszymi pomysłami wybiegając już myślami w okres świąteczno-sylwestrowy i karnawał.

Najbardziej utalentowani wizażyści pokazali co potrafią! Stanęli do makijażowej walki w czasie konkursu Bitwa na pędzle, która 7 września odbyła się we Wrocławiu. W tym roku makijaż miał być glamour, a do tego stworzony dla prawdziwej królowej. Prezentujemy wyróżnione prace. Przypadły wam do gustu?

bitwa na pędzle

Konkurs Bitwa na pędzle rozstrzygnięty. Zainspiruj się zwycięskimi makijażami

Kolejna, 9 już edycja konkursu ,, Bitwa na pędzle ‘’za nami. 7 września  patio wrocławskiego klubu TATU zmieniło się w kolorowy świat stworzony przez utalentowanych wizażystów z całej Polski. Corocznie Artystyczna Szkoła Marzeny Daleckiej jako organizator wydarzenia pozwala nam na żywo podziwiać twórczość makijażystów, którzy w tym roku prezentowali swoje prace w temacie Glam Queen. Uczestnicy konkursu mieli dwie godziny na stworzenie swojej wizji. Nie ma żadnych wątpliwości, że wszyscy bardzo kreatywnie i profesjonalnie podeszli do tematu. Jury oceniało finalistów w kategoriach: technika wykonania makijażu oraz stylizacji i ich spójność  z tematyką konkursu, pomysł, precyzję , warsztat oraz niebanalne podejście do tematu.
Stylizacje dobrane przez wizażystów dodatkowo  podkreśliły temat konkursu za co również należą się wielkie gratulacje. W tym roku triumfowały 3 panie.

Temat przewodni konkursu Bitwa na pędzle: Glam Queen

Tematem przewodnim tegorocznej Bitwy na pędzle była Glam Queen. Wizażyści nie mieli łatwego zadania, bowiem musieli stworzyć postać pełną elegancji , blasku i  kobiecości. Jak już wskazuje pierwszy człon wyzwania, wizażyści mieli przenieść swoje modelki w świat pełen przepychu i blasku. Makijażem powinni więc rzucać urok i czar, a wszystkiemu nie można odmówić swoistego splendoru. W ruch poszły więc wszelkiego rodzaju brokaty, srebrzystości ale nie zabrakło też intensywnych barw. Makijaże dopełniły niecodzienne dodatki: połyskujące kompozycje, koraliki czy metaliczne brwi. Wizaż idealnie wsparły iście królewskie stroje, bo jak wiadomo styl glamour jest wręcz stworzony dla królowej. Co ciekawe, looki inspirowane były różnymi epokami i kulturami. Przenieśliśmy się do starożytnego Rzymu, a nawet na dwór sułtańskiej księżniczki.

Na podium konkursu Bitwa na pędzle stanęły:

Miejsce pierwsze Pani Monika Sadowska

 

Miejsce drugie Pani Anna Wrzesińska

Miejsce trzecie Pani Sylwia Ģorączkowska

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (166 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  15 września 2018 13:29

    Gratulacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany