Biovax seria Keratyna + Jedwab – profesjonalna pielęgnacja włosów osłabionych

Biovax Keratyna + Jedwab to seria kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów osłabionych szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, na przykład: letnim słońcem, działaniem słonej albo chlorowanej wody i… naszą wakacyjną beztroską.Nie zawierają glikolu propylenowego, parabenów, SLES ani SLS, które mogą powodować osłabienie funkcji ochronnych skóry i podrażnienia.

Biovax kreatyna+jedwab

Maseczka ma wyjątkowo wygodną w stosowaniu, woskową konsystencję i bogatą w składniki aktywne recepturę opracowaną przez specjalistów. A szampon doskonale się pieni, a właśnie piany zwykle brakuje nam, kiedy stosujemy naturalne kosmetyki do mycia włosów.  Jego recepturę stworzono na bazie naturalnych substancji aktywnych, które są łagodne dla włosów i skóry głowy.

W składzie obu kosmetyków zastosowano Pro2Kéra Silk – aktywny zespół naturalnych białek, który regeneruje włosy zarówno na poziomie ich rdzenia, jak i na powierzchni, dzięki kompleksowi niskocząsteczkowych aminokwasów i wysokocząsteczkowych protein. Aminokwasy Jedwabiu wnikają do wnętrza włosa i wypełniają ubytki strukturalne w jego warstwie korowej, wiążą wodę, utrwalając niezbędny do prawidłowego rozwoju efekt głębokiego nawilżenia. Proteiny Jedwabne tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm utrzymujący wilgoć w jego wnętrzu i chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, odpowiedzialnych za uszkodzenia. Keratyna uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca. Aby ułatwić aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki, w recepturze maseczki zastosowano również ekstrakt z naturalnej Henny.

Maseczka w słoiczku o pojemności 250 ml kosztuje w aptece ok. 18 zł. W zestawie znajdziemy dwa prezenty: czepek wspomagający regenerację włosów w trakcie stosowania odżywki i saszetkę z A+E Serum wzmacniającym włosy (1,5 ml). Szampon do włosów Keratyna + Jedwab kosztuje w aptece ok. 18 zł (200 ml).

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (191 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...