Biorepair Night – chroń swoje zęby także w nocy

Czy wiesz, że w nocy Twoje zęby narażone są na atak kwasów powstałych po posiłku?  Jeśli używasz do czyszczenia zwykłej pasty do zębów, to i tak powstają w szkliwie niewidoczne szczeliny, w których gromadzi się kamień, bakterie i pigmenty, które powosują próchnicę, pogorszenie się stanu zębów i utratę ich blasku.

Jeśli chcesz temu zaradzić, możesz wypróbować pastę  Biorepair Night. Pasta ta chroni Twoje zęby przed atakiem kwasów i bakterii, ponieważ ma działanie przeciwbakteryjne oraz zapobiega przykremu oddechowi. Jest to bezpieczna pasta, bowiem nie zawiera ona w swoim składzie: SLS, parabenów, fluoru, dwutlenku tytanu ani ściernej krzemionki.

 

Pasta do zębów Biorepair® Night zawiera bioaktywne mikrocząsteczki, podobne swym składem i strukturą do tych, które znajdują się w zębach (mikrocząsteczki microRepair®). Łączą się one ze strukturą szkliwa i zębiny, przenikając do najmniejszych szczelin zęba i naprawiając w ten sposób jego powierzchnię.
BioRepair® Night to pasta która:
 1. odbudowuje Twoje zęby, kiedy Ty śpisz
 2. naprawia powierzchniową strukturę szkliwa i zębiny
 3. Kiedy śpisz specjalny polimer zawarty w paście tworzy na Twoich zębach powłokę ochronną na całej strukturze szkliwa, która gwarantuje długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami
 4. Zawarte w paście jony cynku uwolnione z cząsteczek microRepair® oraz Cynk PCA posiadają działanie antybakteryjne, dzięki czemu skutecznie chronią zęby szczególnie w nocy
 5. Zapobiega powstawaniu kamienia oraz przykrego oddechu, a to sprawia, że rano budzisz się w dobrym nastroju, masz świeży oddech, zaś Twoje zęby pozostaną na długo zdrowe
 6. Eliminuje przykry oddech zapewniając Ci świeże przebudzenie każdego ranka

Pasta nie zawiera: SLS, parabenów, fluoru, dwutlenku tytanu, ściernej krzemionki

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  31 grudnia 2016 17:58

  Jestem sceptyczna.

  Odpowiedz
 2. GGusia  31 grudnia 2016 18:53

  Jestem ciekawa czy rzeczywiście jet tak skuteczna i ile kosztuje. Jeśli będzie taka jak w opisie, to wiele osób będzie ją używać, ja też.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  1 stycznia 2017 12:06

  Nie słyszałam o takiej paście,ale warto ją wypróbować.

  Odpowiedz
 4. Jaworka  2 stycznia 2017 09:56

  Ja już swoja znalazłam może kiedys sobie zmienię

  Odpowiedz
 5. luna341  2 stycznia 2017 20:31

  Miałam i nie podeszła mi.W smaku niezbyt ,brakowało mi efektu odświeżenia ,miałam wrażenie jakbym myła zęby sama woda z kredą.Lubie gdy pasta się pieni a w przypadku tej pasty piany raczej nie użyczymy.Czy wybiela? hmm trudno mi się wypowiedzieć, bo po zużyciu jednej tubki więcej nie kupiłam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.