Biorepair Night – chroń swoje zęby także w nocy

Czy wiesz, że w nocy Twoje zęby narażone są na atak kwasów powstałych po posiłku?  Jeśli używasz do czyszczenia zwykłej pasty do zębów, to i tak powstają w szkliwie niewidoczne szczeliny, w których gromadzi się kamień, bakterie i pigmenty, które powosują próchnicę, pogorszenie się stanu zębów i utratę ich blasku.

Jeśli chcesz temu zaradzić, możesz wypróbować pastę  Biorepair Night. Pasta ta chroni Twoje zęby przed atakiem kwasów i bakterii, ponieważ ma działanie przeciwbakteryjne oraz zapobiega przykremu oddechowi. Jest to bezpieczna pasta, bowiem nie zawiera ona w swoim składzie: SLS, parabenów, fluoru, dwutlenku tytanu ani ściernej krzemionki.

 

Pasta do zębów Biorepair® Night zawiera bioaktywne mikrocząsteczki, podobne swym składem i strukturą do tych, które znajdują się w zębach (mikrocząsteczki microRepair®). Łączą się one ze strukturą szkliwa i zębiny, przenikając do najmniejszych szczelin zęba i naprawiając w ten sposób jego powierzchnię.
BioRepair® Night to pasta która:
 1. odbudowuje Twoje zęby, kiedy Ty śpisz
 2. naprawia powierzchniową strukturę szkliwa i zębiny
 3. Kiedy śpisz specjalny polimer zawarty w paście tworzy na Twoich zębach powłokę ochronną na całej strukturze szkliwa, która gwarantuje długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami
 4. Zawarte w paście jony cynku uwolnione z cząsteczek microRepair® oraz Cynk PCA posiadają działanie antybakteryjne, dzięki czemu skutecznie chronią zęby szczególnie w nocy
 5. Zapobiega powstawaniu kamienia oraz przykrego oddechu, a to sprawia, że rano budzisz się w dobrym nastroju, masz świeży oddech, zaś Twoje zęby pozostaną na długo zdrowe
 6. Eliminuje przykry oddech zapewniając Ci świeże przebudzenie każdego ranka

Pasta nie zawiera: SLS, parabenów, fluoru, dwutlenku tytanu, ściernej krzemionki

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  31 grudnia 2016 17:58

  Jestem sceptyczna.

  Odpowiedz
 2. GGusia  31 grudnia 2016 18:53

  Jestem ciekawa czy rzeczywiście jet tak skuteczna i ile kosztuje. Jeśli będzie taka jak w opisie, to wiele osób będzie ją używać, ja też.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  1 stycznia 2017 12:06

  Nie słyszałam o takiej paście,ale warto ją wypróbować.

  Odpowiedz
 4. Jaworka  2 stycznia 2017 09:56

  Ja już swoja znalazłam może kiedys sobie zmienię

  Odpowiedz
 5. luna341  2 stycznia 2017 20:31

  Miałam i nie podeszła mi.W smaku niezbyt ,brakowało mi efektu odświeżenia ,miałam wrażenie jakbym myła zęby sama woda z kredą.Lubie gdy pasta się pieni a w przypadku tej pasty piany raczej nie użyczymy.Czy wybiela? hmm trudno mi się wypowiedzieć, bo po zużyciu jednej tubki więcej nie kupiłam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany