Kolekcja BIG STAR wiosna – lato 2016

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Big Star to polska marka, która powstała w 1990 roku. Własnie zaprezentowała swoją kolekcję na nadchodzący sezon. Wiosna stoi pod znakiem sportu, a kolekcję BIG STAR wiosna – lato 2016 została podzielona na trzy linie tematyczne: Cellege, Safari i Brasil. Zapraszamy do galerii!

Big Star wiosna - lato 2016

Zobacz również: Modne fryzury na studniówkę i karnawał 2016

Linia College to klasyczne ponadczasowe, sportowe fasony w stylu amerykańskich uczelni. Kolorystyka linii męskiej opiera się na granacie, bieli i błękicie przełamanych czerwienią. Utrzymana w klasycznej konwencji amerykańskiego studenta zapewni wzorowy wiosenny, ale pełen energii look. Fasony części damskiej odróżnia większa śmiałość, poszukiwanie nowych form, a pastelowa kolorystyka z dominującym beżem, błękitem, różem i żółcią nadaje tej linii wiosennej świeżości.

Linia Safari, czyli esencja gorącego lata utrzymana jest w kolorystyce ziemi, czyli brązach, odcieniach zielni i khaki. Fasony nawiązujące do podróży i ubrania z nadrukami zwierząt z afrykańskiego Safari rozbudzą chęć przygód podczas letnich wojaży. Spodnie z tej kolekcji charakteryzują odważne sprania, przetarcia i nowe fasony. Dla Pań BIG STAR zaproponował nonszalanckie spodnie w stylu boy fit oraz capri, a dla przeciwwagi – uwielbiane przez gwiazdy spodnie typu pallazo. Dla Panów natomiast bardzo wygodne jeansy ze stretchem oraz funkcjonalne spodnie typu cargo.

Linia Brasil podobnie jak Safari została przygotowana na gorące lato w stylu brazylijskiej plaży. To feeria barw – czerwieni, zieleni, pomarańczy oraz mocnego różu i koloru limonkowego. Nadruki w linii damskiej nawiązują do brazylijskiej flory i fauny, a w linii męskiej do odbywającej się w tym roku w Brazylii letniej olimpiady. Jeansy z tej kolekcji charakteryzują się mocnymi przetarciami i obróbką dającą efekt spranego, podniszczonego materiału. W kolekcji znajdą się również denimowe szorty, sukienki oraz spodnie z lyocellu.

Zapraszamy do galerii: Kampania BIG STAR wiosna – lato 2016

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (235 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...