Big Star licytuje na rzecz WOSP zakupy na 1000 zł i poradę stylisty Pawła Marczewskiego

Trafna stylizacja! ubiór dobrany przez stylistę – takiej okazji nie można przegapić weź udział w wyjątkowej aukcji Allegro na rzecz WOSP wylicytuj
poradę stylisty Big Star Pawła Marczewskiego i zakupy pod jego okiem na 1000 zł. 

BIG STAR DLA WOSP

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – mówi znane przysłowie. Dbałość o wygląd to już nie tylko kobiecy kaprys, wynikający z chęci podobania się ale wymóg naszych czasów. Wygląd zewnętrzny składa się bowiem na nasz wizerunek, który w różnych sytuacjach pomaga lub utrudnia osiągnąć określony cel. To, jak jesteśmy postrzegani wpływa na nasze relacje z innymi, może wzbudzać sympatię i przychylność otoczenia albo wprost przeciwnie dystans. Decydujące jest zazwyczaj pierwsze wrażenie, które mocno zależy od tego w co i jak jesteśmy ubrani.

5 zasad stylu, o których powinna pamiętać każda dwudziestolatka

5 zasad stylu, o których powinna pamiętać każda dwudziestolatka

Elegancka i szalona. Jak powinna ubierać się dwudziestolatka? Oto kilka tipów. Młode, energiczne, otwarte na wyzwania… Współczesne pokolenie dwudziestolatek żyje na całego. Niemalże codziennie zmienia swój styl, eksperymentuje i przy tym nie boi się stylizacyjnych

Dziś każdy szanujący się celebryta czy polityk ma swojego stylistę. Teraz Ty też możesz skorzystać z jego pomocy. Znany stylista Paweł Marczewski, od lat związany ze światem mody, stylista gwiazd takich jak Katarzyna Herman, Edyta Górniak czy Ewa Farna pomoże odnaleźć się wśród najnowszych trendów i stworzyć swój własny, niepowtarzalny wizerunek. Do dyspozycji cała najnowsza wiosenno-letnia kolekcja Big Star z szerokim wachlarzem jeansów, gór i akcesoriów a do wydania aż 1000 zł ! Jest w czym wybierać, więc przyda się pomoc profesjonalisty.

Paweł Marczewski współpracował z topowymi polskimi magazynami mody, m. in. Glamour, Gala czy InStyle, jest również znany z programów TV jak Stylowe Spotkania, Fabryka Urody czy Pogotowie Modowe. Podczas indywidualnych konsultacji połączonych z zakupami w sklepie Big Star zdradzi sekrety stylizacji i kreowania wizerunku, które ułatwią codzienne wybory i pozwolą zrobić wrażenie przy niejednej okazji.

BIG STAR DLA WOSP

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (219 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany