Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Bielizna wyszczuplająca jest tajną bronią wielu kobiet, która pozwala im uczynić mniej widocznymi mankamenty sylwetki, jednocześnie podkreślając atuty. Istnieje wiele rodzajów bielizny wyszczuplającej, które pasują do różnych typów figury. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi rodzajami bielizny wyszczuplającej, by wybrać ten, który najlepiej nam pasuje.

kobieta w specyficznym stroju

O czym należy pamiętać?

Zanim przejdziemy do omówienia rodzajów bielizny wyszczuplającej, musimy omówić kilka ogólnych zasad, którymi trzeba kierować się przy jej wyborze. Przede wszystkim trzeba wybrać bieliznę do swoich wymiarów w taki sposób, by nie była nadmiernie uciskająca. Wciskanie ciała na siłę w za ciasną bieliznę jest bowiem po prostu niezdrowe. Nawet dobrze dobranej bielizny nie powinniśmy jednak nosić dłużej niż kilka godzin dziennie. Nie zapomnijmy również o tym, że różne rodzaje figury wymagają modelowania różnych części ciała – nie zawsze trzeba koniecznie skupiać się na brzuchu.

gorsetyGorset

Chociaż gorset kojarzy nam się z czasami, w których kobiety nie mogły liczyć na swobodę, przez co można uznać je za staromodne, tak naprawdę jak najbardziej mogą znaleźć zastosowanie również we współczesnych czasach. Gorset jest doskonały do podniesienia i wyprofilowania małego biustu oraz nadania bardzo atrakcyjnego kształtu dużemu biustowi, a także podkreślenia talii. Gorset pod sukienką może więc sprawić, że kobieta poczuje się naprawdę atrakcyjnie, używając jednego z najbardziej klasycznych rodzajów bielizny. Gorsety szczególnie poleca się kobietom o figurze jabłka (ze względu na podnoszenie biustu) i kielicha.

 

 

 

 

halka

fot. www.coemi.pl

Halka

Jednym z najbardziej skutecznych i atrakcyjnych rodzajów bielizny wyszczuplającej są halki. Jest to rodzaj ubioru, który do niedawna kojarzył nam się z babcinym ubiorem, ale w ostatnich latach zaczął wracać do łask między innymi jako ubiór do spania, jak również i właśnie bielizna wyszczuplająca. Halkę zakładamy pod sukienkę, a że jej wygląd mocno ją przypomina, może powstać wrażenie, że nosimy dwie sukienki naraz.

Jednak pomimo tych cech, dobrze dobrana halka pozwala na doskonałe optyczne wyszczuplenie sylwetki, a sama w sobie potrafi być niezwykle eleganckim ubiorem. Dawno więc przestała być ubiorem jedynie do spania! Wybierając halkę pamiętajmy o tym, pod jaką sukienkę ją założymy – pod czarną sukienkę zakładamy halkę czarną, a pod białą sukienkę halkę białą. Nie chcemy bowiem, by halka wybijała się spod sukienki – nie jest to szczególnie elegancki efekt. Jest doskonała dla kobiet o figurze klepsydry, gdzie tłuszcz rozkłada się po całym ciele.

 

 

bielizna - stanik i majtkiWysokie majtki

Chociaż wysokie majtki nie kojarzą nam się szczególnie z seksapilem, ich założenie może okazać się najlepszym możliwym pomysłem. Jest ona bowiem doskonała do podnoszenia pośladek oraz maskowania masywnych ud. Z tego powodu są najlepszym wyborem dla kobiet o figurze gruszki, gdzie wymagającym modelowania obszarem są właśnie uda oraz biodra. Podobnie jak w przypadku halki, pamiętajmy przy tym o właściwym doborze koloru bielizny do ubioru wierzchniego.

Sklep internetowy coemi.pl/ udzielił nam konsultacji merytorycznej.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  19 września 2017 08:28

  Ależ zmysłowa jest ta czarna koronkowa bielizna na manekinie.

  Odpowiedz
 2. Wusia  19 września 2017 08:31

  Używam – oczywiście nie codziennie i bardzo sobie chwalę.Szczególnie pod sukienki i przy większych okazjach.

  Odpowiedz
 3. kasiadrozdz  20 września 2017 16:33

  ciekawe

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany