Bielizna OYSHO na sezon jesień-zima 2015

Pomimo, że jej nie widać to piękna bielizna potrafi dodać pewności siebie i seksapilu każdej kobiecie. Przedstawiamy nową, bieliźnianą kolekcję OYSHO na sezon jesień-zima 2015 . Tym razem marka zainspirowała się poezją Charlesa Baudelaire’a i Paryżem.

Zobacz także: Bielizna Change Lingerie na sezon jesień-zima 2015/2016

bielizna oysho na jesień 2015

Oysho przedstawia nową kampanię na sezon jesień-zima 2015, inspirowaną wierszem „La Beauté” Charlesa Baudelaire’a. Paryż i poezja Baudelaire’a stanowią inspirację dla kampanii, w której światło odgrywa główną rolę w historii o pięknie.

Modelka Larissa Hofmann, sfotografowana przez Thomasa Lohra, to uosobienie piękna. Wprowadza prostą i spokojną estetykę, którą wypełniona jest tegoroczna jesienna kolekcja Oysho. Hiszpańska marka przedstawia kolekcję bielizny charakteryzującą się wyszukanymi formami i ponadczasowymi, klasycznymi produktami, wykonanymi z tkanin takich jak naturalna bawełna czy koronka. Kolor czarny dominuje wśród delikatnej i zmysłowej bielizny, która łączy w sobie nowe rozwiązania, np. wykorzystanie siateczki.

W tym sezonie marka Oysho na sezon jesień-zima 2015 proponuje nowe kolory – m.in. oberżyna, rubin, musztarda czy brąz. Odcienie te mieszają się między sobą, tworząc na bieliźnie wzory inspirowane latami 70-tymi. Wysokie stany, trójkątne staniki oraz wydekoltowane body to obowiązkowe elementy tego sezonu. Oysho stawia na kobiety, które ubierają się w sposób harmonijny oraz doceniają prostotę form i motywów.

Zapraszamy do galerii: Bielizna OYSHO na sezon jesień-zima 2015

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (208 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...